parasetamol
parasetamol
susuyorum bi zamandır.aslında buralardayım .okuyorum ama yazamıyorum.ders çalışmaktan kirlendi zihnim.aslında mesele farklı.yagmurlara ragmen gülebilen insan,her kelimesi ezberlenesi.susarsa gecenin sessizliği uguldar kulaklarımda.fısıldıyor zihnim ezbere ,senden duyduklarını kendi kendine; rüyalarda aldatır ya insanı ,gercekmiş hissiyle,uyanıkken yaşatıyor rüyaları.hayallerin ötesi.belki de sarhoşluğun etkisi.belki zayıf yanım.çok zayıf kalmışlığım.....kütüphane sabah ve gece boş.10.00 ile 21.00 arası belirgin bi yogunluk var.şu kahve makinasında para unutmayın.bazen küçük paralar tıkayabiliyor.şeker ayarı tuşlarının altında bi delik var.küçük parmağınız ile o delikten içerideki tuşa basın.paralar dökülecektir......öğrençi kimliğinizi vermeden bilgisayarlara oturmayın .ablayı üzmeyin gelip kimlik istiyor sizden.

Cevaplar

hiperkrat
hiperkrat
yapmaya çalıştığın şey... her mesaja iz bırakmak ya da okuyucu tarafından takip edilmemek için bir kaçış numarası mı bu izlediğin yol? aynı şeyleri düşünüp, bu değildir, mi diyoruz yoksa tamamen rastlantısal mı bazı denk gelişler? söylesene ne renksin sen?
parasetamol
parasetamol
"sen ne güzel bir şeysin ; söylesene hangi renksin "der şair ..dediklerinin hepsine evet hepsine hayır.her yazdığın iz bırakıyor.bu yüzden kırparak yaz ,olur mu. ben hiç renkte kalamam.ben bir renk olamam.