parasetamol
parasetamol
gözüm kapalı.başım önde.karşımda sen.dinlediğim müziğin bitmesi gerekiyordu.sonra sana fısıldayaçaktım. gözlerimi açtım.sen gitmiştin...bulutlu gecen onca güne ,gölçükler oluşturan yagmurlara ragmen bugün güneş açmıştı.ve sen akşam güneşiyle gelmiştin.bilmiyorsun ama ben gerçekten heyecanlanıyorum seni görünce.kalbim gögsümü zorluyo patlayacak gibi..sen farklı düşünüyorsundur tabi.soguk birisine mi benziyorum.ya da dur dur.ben belki sacmalıyorum.neler diyorum kendi kendime.özür dilerim.bu benim zayıf yanım.sen bunları okursan eger bilmezden gel.sonra yavaşca uzaklaş benden...

Cevaplar

hiperkrat
hiperkrat
o kız.. akşam güneşiyle gelen hani.. arkadaşın mı? neden sevdiğin halde yavaşça uzaklaş benden diyorsun? haddim olmayarak yanlış birşey dediysem affet ama belki farkındadır senin ve bir adım bekliyodur.. olamaz mı?
parasetamol
parasetamol
ben onun sigarasının dumanına hasret....korkuyorum gider diye.hergün tekrar ediyorum kelimelerini.bilmediğim dillerde şarkılara anlam yüklüyorum .dinlese hoşuna gider diyorum.bugün de akşam güneşi dogdu. ve ben onu göremedim.bi şarkı var kıraç söylüyor.ezberledim sayılır.kemdimi tenhaya attıkça sayıklıyorum.gün olur ona okurum diye.ama bilmiyorum.korkuyorum gider diye.
hiperkrat
hiperkrat
korkunu cok iyi anlıyorum ve hak veriyorum parasetamol.. en iyisi biraz daha yaşa bu hislerini içinde ve emin ol bazı şeylerden, acele etme.. en önemlisi de pes etme kararlarından ve bolca duayı da gönlünden eksik etme.. unutma ki gecenin en karanlık olduğu anda güneş doğar. sen kendine dürüst olup doğru olanı yaparsan bir bakmışsın sevdiklerin sevenlerin oluvermiş. ha bi de şu var, doğru olanı da sana ancak yüreğin verebilir.. ona dön ve sor bakalım tartsın kendini..
parasetamol
parasetamol
peki sen?neden dikkatini çekti bu yazım.kimsin demiyeçeğim ama şu ilk yorumunu beni tanırmış gibi yazmışın.
hiperkrat
hiperkrat
olayın zamanlaması dikkatimi çekti sadece, seni tanımıyorum.. daha önceki mesajlarımda da dediğim gibi.. "benzer hikayeler yaşıyoruz, farklı kişilerle"..
parasetamol
parasetamol
beni tanıyan yok ki sen tanısan.ne kadar benzer hikayeler demi.mekan, zaman ve arkadaş.neyse boşver.bi sigara verir misin ?
hiperkrat
hiperkrat
veremem çünkü kullanmıyorum.. kesinlikle öyle, kopyala yapıştır yapılmış gibi bir hayat :)
parasetamol
parasetamol
İçmek için degildi zaten...umarım mutlu olursun.tavsiyelerin için teşekkür ederim.
hiperkrat
hiperkrat
peki ya ne içindi? mutluluk herkeste olunca güzel umarım hepimiz mutlu oluruz.. tavsiyelere gelince, söylemesi kolay biliyorum pratiğe dökebilirsin inşallah.
parasetamol
parasetamol
ben sigara içmem ama yakar koyardım masama.dumanında onu düşlerdim.o beyaz duman dolana dolana tüterken bende saçlarını düşünürdüm .cigerlerime dolardı dumanı ,kanımda dolaşırdı, yine yeni hayallere dalar onu en ulaşılmaz yere koyar sonra böyle şeyler yazar kendimi şair sanardım.yanardım içindeki tütün gibi alev alırdım ,parıldardım sonra arta kalan kül gibi düşerdim yerlere ...işte hep böyleyim .sigara bahane ...
hiperkrat
hiperkrat
madem böyle mecnun misali dolanırsın kendi çölünde, ne diye bu ümitsizlik penceresinden bakmaktasın yolcu.. belli ki kaybetmek elini kolunu bağlıyor peki ya hiç kavuşamamak düşündürmüyor mu seni? aklına girip zihnindeki odalarda dolanasım geldi komplike fikirlerle vakit geçiriyosun, bi rota belirlemek lazım.. kendine zulmetme gönlünü al karşına sorgula.. İşin içinden çıkabilmen umuduyla..
parasetamol
parasetamol
öyle kelimeler kullanıyorsun ki.. eski yazılarınada baktım..bi sigaran eksik..umarım sen degilsindir..saçların siyah felanda degildir senin.ve siyah bi kulaklık...teşekkür ederim benimle derdimi paylaştığın için.
hiperkrat
hiperkrat
kimde kimi görmek istersen beyin kırmaz seni, o kalp gibi acımasız değildir, istediğini gösterir gözlerine.. neyse daha fazla beynini yakmim bahsettiğin kişi ben değilim. rica ederim derdini bize açtığın için asıl biz teşekkür ederiz en kısa zamanda bu boşluktan çıkıp vuslat mesajlarını yazarsın biz de okuruz inşallah..
hiperkrat
hiperkrat
"umarım sen değilsindir" cümlene de alınır gibi oldum ama hemen vaz geçtim çünkü zaten ben değildim.
parasetamol
parasetamol
eger sen isen ve yalan söyledi isen bunları buradan okumanı istemezdim.bu yüzden öyle yazdım.ve hala şüpheliyim siz hakkında .
hiperkrat
hiperkrat
saydığın 3 özellik de bana uymuyor emin olabilirsin.. ayrıca belki de buradadır ve okuyordur ama boşver önemli olan yüzyüze iletişim, hem ifadelerinde kaygılanmanı gerektirecek bir betimleme yok merak etme..
parasetamol
parasetamol
sacları ve kulaklığı konuşunda gercekçi degildim ... haklısın iletişim yüzyüze olmalı..
calimeroo 🤕
calimeroo 🤕
İlk yorum mu acaba?
yoksa onu tanıyor muydun...
aklım karıştı.. hansel ve gretel gibi olsaydım dedim bir an yolunu bulması kolaydı onlar için ama diyorum kolay olsa gider miydim yolunuzdan arar mıydım sizi 🤔