onumarkamsobee
yolculuğa merhaba diyoruz. yine yola çıkınca icime bir sey geldi, oturdu. camdan dışarıya bakıyorum.. dalıp gidiyorum yine yolun akışına.. uyusam uyuyamıyorum, uyumasam yapamıyorum.. düşünüyorum. neyi düşüneceğimi de tam olarak bilmiyorum. eve gitmek istiyorum. evi de gectim gitmek istiyorum. neresi olursa olsun diyemem belki ama gitmek istiyorum. otobüste önümden "tutunamayanlar" kitabina sahip biri geçti. aklima nedense direkt @poseydon geldi. poseydon seni andim bu aksam. kulağın çınlamışsa bil ki benim yüzümdendir. neyse ben ne diyordum? düşünceler.. belki dalip giderim uykuya. teslim ederim kendimi. bende saklanirim her seyden.. olamaz mi? olabilir.. siz neler yaptınız acaba?..

Yorumlar

poseydon
poseydon
1 yıl
ben bu aralar kendimi roman lara ve şiir lere adadım. arada da anime izliyorum. kulağım da çınlamadı ama olsun😀
onumarkamsobee
romanlarima ben de kavusacagiiiim. az kaldi. hem de cok az kaldi. bakayim bi. 13 saat 45 dakika kadar falan 😂 cinlamistir da sen anlamamissindir 😛
poseydon
poseydon
1 yıl
çınlamış olabilir. bu aralar pek çok şeyin farkına varamıyorum zaten. onunda farkina varamamışımdır.😀
onumarkamsobee
poseydon vize zamaniydi. okuyamadim yazdiklarini cok fazla. simdi oturup okuyacagim. uyuyamiyorum bari iyi bir sey yapayim, demi ama:) bence sen farkina varmak istemedigin icin farkina varamiyorsun. istesen cok guzel varirdin farkina:d
poseydon
poseydon
1 yıl
@oas evet olabilir. büyük bir boş vermislik hakim bu aralar üstümde. uyu uyan oku dinle uyu tarzinda geciriyorum gunlerimi bu aralar.
onumarkamsobee
bak iste o umursamamazlik bende de vardi. bilmem kac sayfadan sorumluyduk. ama ben kredisi ne kadar yüksek olursa olsun çalışmadım derslere mesela. umursamadim. insanlarin ne dedigini umursamadim. ne yiyip ne ictigimi,ne giydigimi, umursamadum. disaridan iyi görünüp gorunmedigime dikkat ettim sadece. sirf nasul oldugumu sormasinlar diye. farkina varmamak istedim bircok seyin. arkadasim bana trip atti. gidip de tek kelime etmedim bunun hakkinda. umursamaz olmak iyi degil midir bazen? ne kadar surerse sursun. sana iyi gelmez mi? sen kendin bilirsin bu umursamazligin son bulacagi zamani.
poseydon
poseydon
1 yıl
haklisin ve zaten ben bu halimden memnunum yeterince. hic son bulmasa bu halim asla sikayet etmem gibi. kimse bir sey sormasin yeter karismasin yeter dedigin gibi.
onumarkamsobee
aynen öyle. ama olmuyor iste. bir yerde acik veriyoruz. cunku hicbir insan mukemmel degildir. mutlaka bir acik veririz. sonra gelsin kactigimiz sorular.
poseydon
poseydon
1 yıl
@oas cevremde hiç soru soran insan yok. en zor soruları kacindigim tum sorulari hep ben soruyorum kendime ve ben biz olarak bazen cevap veriyorum onlara bazen cevapsiz birakiyorum. kimsenin bana bir sey sormamasi da hoşuma gidiyor. kimseye bir sey aciklamak zorunda kalmadigimdan
onumarkamsobee
sana da soru soran var. kendin soruyorsun kendine. kendin bu sorulari sorana kadar vakit geciyor. bazi zamanlar susuyorsun. soru falan yok. kendi kendine sordugun zamanlar kendine acik vermis oluyorsun. icindeki senlere de gun doguyor boylece.
poseydon
poseydon
1 yıl
@oas zaten onlar da ortaya çıkmak icin ellerinden gelen tüm gayreti gösteriyorlar.
onumarkamsobee
e ne yapsinlar? canlari sıkılıyor onlarin da icinde. birak ciksinlar meydana. ne var bunda?