gozlerlensmi
gozlerlensmi
İzmir'de dükkanının önündeki mamaları yiyen kediye "rızkını yiyor dokunmayın yesin" diyen bir esnaf varmış. İzmir'de böyleymiş insanlar allah razı olsun. benim iğrenç memleketimde dedükkanın önündeki buğdayı yiyen kuşa sokaktan geçen koskoca adam(!) el çırpıp kaçırıyo. sokaktaki bütün kuşlar bi anda kaçtı o sesle. lan kuş bu kuşşş.... pislik herif küçücük hayvanın yediği şeyden ne olacak hadi dükkan sahibi olsan iflas mı edersin diyeceğim de dükkan sahibi de değilsin sırf pisliğine kötülük yapıyosun. allah sizin gibi insanların cezasını versin. İnşallaaaahhhh çok aç kalırsın tam yemek bulmuşken seni de korkutup kaçırır biri. ooohhh rahatladım biraz.

Cevaplar

matricariachamomilla
matricariachamomilla
bunu yapan soysuz domuz beter olsun.
kimimbenn
kimimbenn
beddua senden sorulur :d
matricariachamomilla
matricariachamomilla
ayıp olmasın diye hafifleştirdim😄
gozlerlensmi
gozlerlensmi
aaamiiiinnn patrica. ama domuz deme domuz kötü değilki ben domuzları da severim. heeem domuz olmak günah değilki domuz yemek günah. kim daha bu nekii en sevdiğim şey hakedene beddua etmek çok yaratıcıyımdır bu konuda 😄 fetocu değilim bu arada söyleyimde yanlış anlaşılmasın
matricariachamomilla
matricariachamomilla
hahahah benimki beddua değil içimdeki kinin nefretin öfkenin yazıya dökülmüş hali. onun gibi bir sapa yapamayanlar yüzünden benim sinirlerim bozuluyor. umarım beter olur cayır cayır yanar kemikleri eriyene kadar. kül olup tüm tozları dağılana kadar.