parasetamol
parasetamol
"bunları bilmeyen birine söylesem bir anlamı olmazdı.sen bildiğin için sana anlatıyorum. 'gülüçük' 'gülüçük' . ..bak işte böyle anlıyor musun . olmaz. benim hayallerim hedeflerim var. " tüm kelimelerin beynimde böyle sıralandı, sen bunları demediğin halde... bilmiyorum başka yol var mıdır. anladığım yok gibi. ama yıllar sonra karşılaşırsak ki ben heralde tanıyamam seni ,o zaman bahsederim sana bu günlerden. gerçi sen okuyorsun bunları ama boşver .sus yinede. .. tekrardan kutlarım seni ...... sayın okuyucu kitlesi ;yazımın ilk kısmını anlamamanız normal . . . bu mesele hakkında bir iki yazı daha yazarım ilerleyen günlerde .sonra sonlandırırım.bahar döneminde eski parasetamol ile yazılara devam ederim...kendinize iyi bakın..

Cevaplar

hiperkrat
hiperkrat
kusura bakma yine dalıyorum ama merakıma yenik düştüm işte affet.. yıllar sonra karşılaşmak derken? siz zaten arkadaştınız açıldın da olumsuz tepki mi aldın? İnşallah öyle değildir. diğer tahminim; içinden prova yaptın ve ihtimalleri düşündün? neler oluyor asetaminofen türevi..
parasetamol
parasetamol
açılmadım..ihtimaller..daha dogrusu yukarıda yazdım . 'hedefler' ... hedefleri.. ben ona engel olmak istemem..yıllar sonra da kimse karşılaşamaz bu da bir gerçek... önce ki yazılarımdan birinde bahsetmiştim kıraç ın bir şarkısı var kendimi her tenhaya atışımda sayıklıyorum kendi kendime diye. o şarkı ' kalbin tek arkadaşı ' ydı. buradan bu yazıyı okusun sonra kendi belki dinler. ha haluk levent 'zifiri' , teoman 'kol dügmeleri' ve dahası da şu 2 haftamı doldurdu... rüyalarıma girmesi ayrı bi mesele.seviyorum ama o gidecek .... bende bir an merak ettim .senin bahsettiğin arkadaş ne durumda ?
hiperkrat
hiperkrat
parasetamol kişisinin sen olduğunu ve senin ona karşı hislerinin olduğunu bildiğinden nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ki.. belki de okumuyordur yazılarını ya da üstüne alınmıyordur.. üzme kendini sana karşı nasıl davranıyor bilmiyorum ama onunla konuşabilme fırsatın olduğu için imreniyorum açıkçası.. gitmesini istemiyorsan yapabileceğin, durmasını sağlayacak hiç mi birşey yok?.. benim bahsettiğim kişiye gelince, arkadaşım değil beni tanımıyor ve bu saatten sonra da tanımayacak..
parasetamol
parasetamol
okuyor ve umursamıyorsa söyleyebilecegim tek bir kelime kalmaz.buraya o kadar spesifik şeyler yazıyorum ki bnm kim olduğumu anlamaması çok zor.okumuyorsa ki sanmıyorum bu siteye girdigini biliyorum, o zaman yapaçak bir şey yok gün geçtikçe karlar erir denize karışır duygularım gibi çünkü yukarıda yazdıklarımdan sebeb gideçek uzaklara ama gerçekten uzak .kalması için ne yaparım bilmiyorum .ne diyebilirim ki ?penceresinden karın yağışını seyrediyordur belki.lapa lapa yağan karı gözleriyle takip ediyordur ;gözlerinden seyredebilmek varken kar tanelerini hayallerimde şimdi söndürüyorum o kar taneleri ile içimde
parasetamol
parasetamol
.....İçimde yanan ateşi.(burada mesaj koptu kusura bakma)....'''''ben bu mesele üzerine daha çok yazarım ama neyse....
hiperkrat
hiperkrat
anlıyorum.. madem öyle seni anlayacağı şeyler yazıyorsun ve eminsin o zaman şunu söyleyebilirim -ki önceden de demiştim- önemli olan yüzyüze iletişim.. sen kızı tanıyorsun elbet o enerjiyi alırsın. mesajda bi erkek bana hislerini açıklasa ama yüzüme hiçbişey yokmuş gibi davransa ben o insana inanamam.. sana git dök içini demiyorum, olabilecekleri tartıp kararını ver ama burdan hislerini açıkladın diye de yüzyüze konuşulmuş gibi bırakma bence.. İçinde yanan ateş elbet söner önemli olan o ateşte pişebilmek ve olabilmek..
parasetamol
parasetamol
ben gideçek diyorum sen açıl diyorsun..nasıl olacak bu iş.
hiperkrat
hiperkrat
açıl demedim... neyse ya sen bilirsin hayırlısı olsun..