matricariachamomilla
matricariachamomilla
İnsanın hayatta ne olursa olsun tüm kalbiyle sevdiği insanlar vardır. tüm anılarınızı saniye saniye aklınızda tuttuğunuz,destek çıkmadığı halde bile onunla gurur duyduğunuz, dünya bir yana o bir yana dediğiniz. benim babamla unuttuğum hiç bir anım yok. yaşadığımız hiçbirşey bana onu ne kadar sevdiğimi unutturmuyor,unutturmayacak da. çok iyi hatırlıyorum bana ilk kez 7 yaşında karne hediyesi olarak bir top almıştı ve ben o topa öyle çok değer vermişim ki. o topu tam 9 sene sakladım. ve bir gün halamın oğlu topu benden istedi, ben vermediğim zaman onu patlattı. ben bunu babama söylediğim zaman bana neden ona vermedim diye çok bağırmış çok iyi hatırlıyorum. ben o patlak toptan kalanları o gün bir yere gömmüştüm. gömdüm çünkü babamdan bana hediye olan şeyi eşimden almasınlar diye. bana ilk ve tek kızım diyinişini de hatırlıyorum. kızım bana bir barsak su getir demişti. size nasıl mutlu olduğumu anlatacak bir kelimem yok. aradan yıllar geçti, o çok sevdiğim babama, canımdan öte o gurur duyduğum bu benim babam dediğim adama uzaktan bakıyorum. onu uzaktan seviyorum. bir kez daha bana kızım demesi için neler yapmam halbuki. bunları ona da söylemek ne çok istedim. ne çok denedim ama yapamadım. onunla konuşmayalı aylar oluyor. İçimde öyle büyük bir yara var ki size bunu anlatamam. ayşe ismini sevmiyorum. sevmeyeceğim. benim hayatta en çok sevdiğim kişiyi elimden alan kişi. beni her gün ağlatan, bir plastik topa bakarak allah dua ettiren o insanı affetmeyeceğim. babamla olan sevgimi içimden o kadın sökmeye yetmez ama bana verdiği acıyı hafifletecek bir şey yok. asla ayşe adını sevmeyeceğim.

Cevaplar

sismanveofkeli
sismanveofkeli
reyiz akıyon gene. 😜😁 @odin
mortavsan
mortavsan
kıyamam bebeğim sana yaa babana olan aşkını öldürme sakın. bende babamı çok seviyorum en güzel anılarımızı hatırlıyorum. en kötü anılarımızı da. deli gibi kavga ederdik lise zamanlarımda.üç tane kızı var en çok beni sevdiğini söylerdi hep. bana karşı verdiği ayrı bir değer var. kardeşlerimi de seviyor falan ama aramızdaki iletişim çok farklıdır. allah korusun bende böyle birşey olur diye çok korkuyorum. evde olan baban birgün yok başka birisiyle başka evde çok acı verici olur hergün onu o evde görmemek çok acı verir. bu korkuyu yaşadığım için senin hislerine yakın hisler hissediyorum. babanı ara sor sık sık. arayı soğutma tatlım. babalar kızlarını çok severler o ayşe denen zillinin inadına babanı ara sor mutlaka rahatsız oluyordur senden. bilirsin en çok sevdiğimiz kişinin başkasını daha çok sevmeyiz. kadın psikolojisiyle düşün iyice.arayı soğutma sakın. 😇😇
Saçın Bozulmuyor Mu?
Saçın Bozulmuyor Mu?
dalgaya pek de gerek yok, ortada üzücü bir mesele var... İnşallah babanla bir gün eskisi gibi olabilirsin, inşallah baba kiz iliskiniz kopmayacak şekilde yeniden düğümlenir... hayat umutlarla dolu
anonim
anonim
ayşe isminde herkes mi sinsi oluyor ya benim bu zamana kadar tanıdığım bütün ayşeler öyleydi...
misty
misty
yalnız var ya cümleler bilinçaltı mesaj gibi ulen bu ayseler dedim içimden:d ama o ayşe denen şahsı da tınma ara sor babanı benim de babamla arama böyle biri girse senin durumunda olurdum muhtemelen onu da bırak sizin iyi olduğunuzu gördükçe kudursun daha da bir şey diyemiyorum yanlış şeyler yazacağım yoksa sınırı aşmayayım sonra.
onumarkamsobee
onumarkamsobee
benim anladığım kadarıyla bu ayşe denen kadın tam nefret etmelik. sanırım senin üvey annen. tabi yanlış anlamadıysam. ama bak babanın içindeki sana karşı olan sevgisi bitmez. bundan emin olabilirsin. ayşe tam olarak ne yaptı sana bilmiyorum. ama bilerek yaptığını da düşünmüyorum.. not: ben bugün baya baya pozitifim sanki..
matricariachamomilla
matricariachamomilla
ayşe benim halam arkadaşlar. ve evet odin güçleri olduğuna inanıyorum. cici anne gibi bir olay yok ama babam orada kalıyor kalıyor.
eirene
eirene
umarim bir gun babanla duzelir bir gun aran tekrar birlikte guzel gunler gecirirsiniz...
onumarkamsobee
onumarkamsobee
baban halanlarda kalamaz mi? annenle arasi bozuktur? ya da halanin sorunlari vardir. kardesi sonucta.
matricariachamomilla
matricariachamomilla
o şekilde değil @onumatkamsobee yaklaşık 2 yıldır orda kalıyor
onumarkamsobee
onumarkamsobee
gecerli bir nedeni vardir bence
matricariachamomilla
matricariachamomilla
belkide vardır bileceğim bir şey değil ama ben bizzat halamın bana sizden kurtulacağız dediğini duydum