delidoktoradayi
delidoktoradayi
geceleri artık kesintisiz uyuyorum. 7 saatlik uyku yetmiyor artık. rüya görmüyorum mesela uzun süredir. İyi bir şey mi bilemiyorum bunlar ama böyle yasamak hiç hoşuma gitmiyor. aradığım bir iki gerçek şey vardı şu hayatta. onlarıda gercekten arıyor muyum bilemiyorum!

Cevaplar

bariscil
bariscil
en iyisi. doktor olunca o uykuları mumla arayacaksın. kafa rahatlığı kadar iyi birşey daha yoktur şu dünyada. rahat batması kadar da felaket bir durum yoktur ama. bende yüksek derecede rahat batması söz konusu :)
onumarkamsobee
onumarkamsobee
rüya görmemek pek de iyi bir şey değil. geceleri uyuman güzel. ama fazla uyuman kötü. sanirsam pdr okuyorsun, senin de psikolojinin bozuldugunu fark ediyor olman lazim..
delidoktoradayi
delidoktoradayi
pdr değil.1-2-3.sınıflardan birisindeyim daha......hem rahatlık anlayışının sadece uykudan ibaret olmamasınıda farketmen lazım bariscil! :)
matricariachamomilla
matricariachamomilla
uykunun birazını bana gönder 3 gündür uykum yok.
arrow
arrow
şu rahat bide bana batsın artık
kayipgalaksi
kayipgalaksi
aynı durumdayız ama ben rüya görüyorum. hatta rüya içinde rüya görüyorum :) bir haftadır bende kesintisiz uyuyorum. önceden geceleri uyanırdım sonra tekrar uyurdum. şikayetçi değildim bu durumdan. ama şimdi kesintisiz uyumak sinirlerimi bozuyor. eksik yaşadığımı hissediyorum. yani seni çok iyi anlıyorum.
onumarkamsobee
onumarkamsobee
ups ben karıştırdım yine hepsini birbirine :d çok fazla uyumamaya dikkat et. rahatlık uykudan ileri gelmiyor. bazı şeyleri umursamamandan ileri geliyor bence.