parasetamol
parasetamol
karın çok yağması beni alıkoydu yollara düşmekten. bende uzun zamandır içmediğim adaçayından yaptım kendime. oturdum. profilinden fotograflarına baktım. çayımdan bir yudum aldım.sonra bir yudum daha .şekeri az olmuş ,hem ben şekerli severim çayıda kahveyide. attım şekeri karıştırdım.dalgalı saçların, kahvemsi siyah gözlerin.baktım baktım ve baktım... insan kendini yitiriyor kapılınca derin duygulara. zihnimde onlarca melodi yıllardır birikmiş ve bu günleri beklermiş adeta..ben her düşüncelere dalışımda birbirleriyle yarışa dururlar... şimdi hava karardı ve ben pc den yansıyan ışıkta otururken çayımdan yeni bir yudum daha alıyorum. çayım çok sıcak biraz soğuması gerek. açıkcası zor bir gün benim için. kafam karışık. kendimce yarım yamalak yorumladığım sözlerin bir tarafa olumsuz düşüncelerim bir tarafa ve bağlanıp kaldığım kopamadığım düşünceler bir tarafa... ben bunları yazıp yazıp silerken çayım soğumuş. çay sever misin ?

Cevaplar

kenanefe
kenanefe
arkadaşına söyle birini sevecek kadar cesur mu?
parasetamol
parasetamol
en az benim kadar o da cesurdur.
tabuttarovasata
tabuttarovasata
çay var dediler , geldik ! :d
parasetamol
parasetamol
hoş geldiniz .misafirlere çay ikram etmek adettendir. lakin bu çayı onunla içmek muradımdır.
kenanefe
kenanefe
çay kaldı mı :)
kenanefe
kenanefe
parasetamol o biliyor mu?
parasetamol
parasetamol
tabi buyrun. kaç şeker alırdınız ? açık mı demli mi,bitki çayı mı :)
onumarkamsobee
onumarkamsobee
çay? alirim bir bardak:d
parasetamol
parasetamol
@Kenanefe konunun detayı birkaç mesaj öncesinden başlıyor.bir çok ihtimal ve durumlar.kısa cevap olaraktan '' umuyorum biliyor'' :)
kenanefe
kenanefe
çayı tabiki şekersiz :)) .bitki çayı sevmem siyah cay tercihim..su olayı bastan anlatır misin.ama önce neden nickin parasetamol ? kız eczacı mi yoksa ;)
parasetamol
parasetamol
@kenanefe ben kasımdan bu yana bu kullanıcı adı (parasetamol) ile yazıyorum.bu sebebden parasetamol kullanıcı adıyla hoşlandığım kişinin bir bağlantısı yok.grip olunca parasetamol etken maddesi içeren ilaçlar kullandığımdan buraya üye olurken bu maddenin ismini kullandım.konunun detayı önceki mesajda yazdıgım gibi.yani eski yazılarımda var.seni yormuş olacağım kusura bakma ama o kadar cümle varki onun için yazıya dökebileçeğim , okurken yorulursunuz.
kenanefe
kenanefe
günaydın parasetamol.geçmiş iletilerini okudum.verdiğin ipuçlarıyla seni bulmam uzun sürmeyecek.ama konu bu degil.yazdıkların seni bana çok yakin hissettirdi.beni geçmişe götürdü .ben kendime neden bunları yapıyorsun ileride onun bunları farkedip etkilenmesi için mi acaba diye düşünürdüm.zaman ilerledi ve tanrıyı güldüren planlar tutmadı tabiki.kütüphane günlüklerin okunulası devamını bekliyorum.parasetamol peki hic keske içimde tutsaydim keske kimseye yazmasaydım dediğin oldu mu.yeni uyandım kar yağar okula gitmeyiz belki deyip çocukça perdeye koştum ama hava açıktı :(.
parasetamol
parasetamol
günaydın @kenanefe :) teşekkür ederim okuduğun için . bazı yazılarımı kaldırmak isterdim acıkcası ama son yazılarım hariç kimseye aşka dair yazmadım.kimisi kitlesel bi çığlıktı.şu begendiğimiz bedenleri sahipleniyoruz adına aşk diyoruz içerikli mesajda olduğu gibi. aslında orada kimse yok.ama herkes var. bir çok kişi yaşamıştır bunu..kimi mesajlar üzerinde az çalıştığım için vermek istediğim anlamı kelimelere aksettirememişim.bu sevgi patlaması içerikli mesaj için geçerli. beni bulabilirsin elbet ama bu sefer parasetamol kaybolur ,yani filmi çekilen romanlar gibi olur.romani okurken insan sonsuz hayal gücünde karakterleri muazzam mekanları ve kendi içselliğinde olayları zihninde görüntüler,roman ile bütünleşir.ama filmi çekilen roman hüsrandır..bu sebebten ben ve patasetamol uzak kalmalı.beni tanırsan yazılarıma yargılar eklersin.ama yeni bir insan tanımak güzeldir.
kenanefe
kenanefe
parasetamol merhaba.yoğun bir hafta geçiriyorum.yazamadım.seninle fiziksel olarak tanışamasakta ruhen tanışıyoruz bence.önemli olan da bu.sen neler yapıyrosun melankoliye devammı,belkide vİcodİn lere bakıp umutlanmanın vakti geldi.
parasetamol
parasetamol
vİcodİn ?nedir bilmiyorum :)bnde yogunum.bilmem nasıl tevafuk bnm yogun zamanımda o yok ve bn başkalarını o sanıyorum ...
kenanefe
kenanefe
vicodin bağımlılik yapan bir ağrı kesici.yoğunlugun butlerse dert etme boş kâğıtta versen rahatlıyorsun :).tesadüflere inanirim ben bazen.o kişiyle bir gelecek olur mu sence .
parasetamol
parasetamol
bütün sorulara üzülerek'' zaman "diyorum.belki de buraya kadar.bu sessiz sevdanın ipleri onun elinde .