parasetamol
parasetamol
sen soruyorsun ya ''ee sen ne yaptın '' diye ,ben bilerek" neyi " diyorum.sor istiyorum "yüregindeki ben ne halde " diye.o zaman derim ki yüregimdeki sen hala ve hala yaşıyor....ilk günkü gibisin.sana tutulduğum,gözlerinde kaybolduğum ,ikinci gün müydü yoksa ,belki belki üç...22.gün bugün seninle tanışalı..sana diyemediklerimin küçük bir kısmını buraya yazar olmuşum.sahi ben uzaklara bakarken zihnimde kurmuştum cümlelerimi.diyecektim ki " kelimelerin devleşip cesaretimi ezdiği yer burası".sonra hikayeyi baştan anlatacaktım sana.birisi diyecektim ,burada ve benim çok hoşuma gidiyor.kahvemsi siyah gözleri , güzel saçları ve kıvrık kiprikleri....hikayenin sonunda ben senin yerine seslendirecektim son kelimeyi "finished"..... sayın okuyucu bir insana gitme nasıl denir ? @hiperkrat demiştin ya "hiçbirşey yapamaz mısın gitmemesi için "diye.sen söyler misin ,ne diyebilirim ..şimdiden teşekkürler.

Cevaplar

hiperkrat
hiperkrat
siteden dostum, kader ortağım parasetamol; bir insana "gitme" diyebilmek için tutunduracak bir şey, bir his, bir emel sunmalısın.. bunu yapabilir misin? kendin olarak duygularını açabilir misin?
parasetamol
parasetamol
evet dost insan evet.kendimi ifade edeceğim.etmeliyim. gitmesi gerekli olsa bile ben bunu bilsin istiyorum...eger sandığım gibi bir gidiş yoksa ki herşey değişir .o zaman yine ifade ederim kendimi.şuan saat 05.30 ve ben neden bu saatte uyandırıldım bilmiyorum.ne alarm ne alışkanlık.vardır bi hikmeti .belkide yazmam için..teşekkür ederim.
hiperkrat
hiperkrat
nasipsiz iş olmaz, rica ederim. bilsin istiyorsan ve bunu durduramıyorsan da vardır bi hikmeti. bolca dua ve allah kerim..