52hertz
52hertz
1 yıl
bundan seneler once bir kizi sevdim. evlendi.... sonra zaman gecti bir kiza asik oldum, sevdim. iyi guzel olan herseyi hissettim. 2 hafta yuzume guldu veeee umit vermisken basti tekmeyi. ama hayatimdaki en guzel en heycanli yasanilasi 2 haftayi yasatti. hic bulusmadan... sonra o da gitti nisanlandi. :d ama suan kiz bosta. neyse bense bi iliskideyim. her yonuyle zarar ziyan. kapasitesi beni anlamaya yetersiz. ve karsisindakini kopek edip aci cektirme meraklisi birisi. keske o iki haftaya donsem. yada hic doğmasaydim. o kadar bulanilimdayimki. bana ecel bile istemeyerek gelecek gibi :)

Yorumlar

frances
frances
1 yıl
hayatta her şey kız mı? üstelik "o kız mı" bile diyemiyorum çünkü kalbin karman çorman olmuş. bence bi elini yüzünü yıka, kendine gel. karşısındakini köpek etme meraklısı, kapasitesi düşük insanlara prim vermeyi kes. öncekileri de unut çünkü seni sevse başkasıyla nişanlanmazdı. keşke doğmasaydım diyecek ne yaşadın ki? hepimiz isyan ederiz, senin de hakkın tabi de, bir kızın seni sevmemesi o kadar dert değil. dünyada bir sürü kız vardır onun gibi. keşke birileri de benimle böyle konuşsa. dertlerimiz aşılmaz dağlar gibi üstümüze üstümüze geldikçe birinin sırtımıza güm diye vurması gerekiyor gerçekleri.
frances
frances
1 yıl
boşver. sevilmeyi hak ediyorsun. kendine bunu yapma. başka biriyle karşılaşırsın ve onun adını bile hatırlamazsın günün birinde.
kaanonim
kaanonim
1 yıl
İşte hep diyorum insanda biraz şans olacak. takma be kardeş.