onumarkamsobee
bu bölümler kaç gün arayla yükleniyordu ki? çok fazla ara vermişim, çook. arkadaş cidden dizinin en kıl yerinde bölüm mü bitirilir? bir de kalkmışlar gelecek bölümden şey koymuşlar. ne kadar ayıp! daha da heyecanlandırıyorlar insanı. sabır testi gibi bir şey. zaten izlediğim animenin de yeni bölümünü hala yayınlamadılar. niye yani? onun üstüne kaç tane animenin yeni bölümleri geldi. hem de birininki üst üste koyuldu. sebep? yine dellendim! abi adamlar ayrıldı, ona bile üzülemedim doğru düzgün. ne kadar da taş kalpli olduğuna gittikçe daha çok inanan bir oas. belki de taş kalpli değildir? ama buna inancı çok zayıf. yine de mevcut. biz mevcut oluşuna bakalım ve orada onu tutalım. :d telefonu bile gözüm görmez oldu. yanımda olduğunu unutuyorum. mesaj gelse fark etmiyorum. hele biri arasa, "bu müzik sesi nereden geliyor?

Yorumlar

onumarkamsobee
diye düşünüyorum. o derece telefonumu unutmuşum. aslında ben yarım kalan mesajı tamamlayacaktım fakat nedense tamamlayasım gelmedi. yanlışlıkla gönderdiğimde ya da uykuya daldığımda büyü bozuldu. sanırım asıl mesele o anki duygu ile tamamlamak. daha sonrasında yazsan da o anki gibi olmuyor. İyi sabahlar dedikodu..
imhotep
imhotep
1 yıl
netflix dizileri bi gunde 13 bölüm atıo ben şok ben iptal sonra :d
onumarkamsobee
lanet gelmesin. sanirim en son ona başlayacağım imhotep. bir anime var. bildiğin tum bolumlerini attilae sabahtan aksama kadar