parasetamol
parasetamol
benim güzel arkadaşım. birlikte geçirdiğimiz şu kısa zaman sürecinde bana hissettirdiklerin için teşekkür ederim. sayende güzel şeyler yazmış bulundum buralarda. sınavda başarılı olman için dua ediyorum. başarılı ol ve git hayallarine. unutma , parantez içinde t bir eksi t sıfır... ben mi ?ben gecenin karanlığında yürüdüm. kulağımda müzik.mırıldanmak mı solumakmı şarkıları bilinmez.yüzüme vuran ılık ve kokulu rüzgar saçlarıma dolanıyor ve okşuyor anne şevkati gibi. "üzülme oğlum " . dizine yatıyım mı anne .. hayır , terledim biraz . nedense başımı kaldırıp sonsuzluğa bakmadım yerde kaldı bakışlarım.ayağıma takılan taşlar gidin başımdan ,tekmeleyemem sizi yolun kenarına.... artık soru şu ; " yıldızlar mı daha uzak yoksa sen mi ? "...

Cevaplar

hiperkrat
hiperkrat
nasipten öte uzaklık yok dostum "eski takvim hesabıyla bu sabah başlayacak bahar"..
parasetamol
parasetamol
seni anlayamayaçak kadar dipteyim .ne takvim bilirim ne bahar ...
hiperkrat
hiperkrat
nâzım hikmet'in karlı kayın ormanında şiirine göndermeydi. boşver şimdi benim kelimelerimin derinliğini, dipte olmayanlar sanki anlayabiliyorlar herşeyi.. sen kendi yüreğinin yangınına ne iyi gelecek onu biliyor musun bahset biraz?
parasetamol
parasetamol
kendimin doktoru olmak ?hayır...hem bu enfeksiyon çok agır.tedavi etmek mi ?çok zor.. öyle bir sevda olmalı ki dünyası değişmeli insanın.vazgeçmeli alışageldiklerinden..anlatamıyorum derdimi .mesele yeni bir boyut daha kazandı....
hiperkrat
hiperkrat
kendini türk hekimleri'ne emanet edebilirsin yani şairlere, ailene, geleceğine, hayallerine, dostlarına.. aşk yoluna giren maşuk, girdiği gibi çıkamaz,değişir. sevdan ile vazgeçtin alışageldiklerinden ve yepyeni bir sen çıktı kabuğundan. moral ile bu enfeksiyonun üstesinden gelebilirsin, gelebiliriz. yalnız değilsin parasetamol.
parasetamol
parasetamol
öncelikle "sen hayırdır " demek istiyorum. ne kadar buhrana ugradın ki. sonrasında ben değişmedim .aynıyım.dedim ya anlatamıyorum.
hiperkrat
hiperkrat
öncelikle "şu samimi dostluk ortamında hangi yaklaşımımı yanlış anladın çok merak ettim. ayrıca sadece ortak olmak ve acını paylaşmak istedim hata etmişim kusura bakma" demek istiyorum ve diyorum. İyilikten maraz doğdu yine.
parasetamol
parasetamol
hemen yanlış anlama modu .sen hayırdır kelimesi mi böyle düşündürdü acaba.demedim say. şöyle düzelteyim ;hayırdır sende mi benim gibi buhranlardasın ...kelimelere mimik ekleyemiyorum malesef.yanlış anlama.hem ben hala seni o olarak düşünüyor ve yazıyorum...
hiperkrat
hiperkrat
destek olmaya çalışırken "sen hayırdır" tepkisiyle karşılaşınca bende afalladım. yanlış anladın diyorsan öyledir tamam o vakit.
parasetamol
parasetamol
anlayışından dolayı teşekkür ederim.