onumarkamsobee
sen ne yapacaktin oas? kalkip ders calisacaktin. çıktın yukari 5-10 sayfa okudun indin asagi diger dersin kitabini actin ama bir de ne görelim? sen not cikaracagin yerde acmissin su senin kirmizi defteri yazi yaziyorsun. hayir onu da tam yazsan anlarim da tam yazmiyorsun ki. iki dakika sinirimi atacaktim su ölmüş özün arkasindan ama attirtmadin. çocuk ile de konusamadin. ne yazdiginizi ikiniz de bilmiyorsunuz. simdi de durmus cips meyve suyu. he yavrum baska? anneni ararsin "bir sey mi oldu da aradin? ne olduuu?" der. teyzis'i ararsin telefonunu acmaz. duymamistir. o da "bir sey mi oldu da aradin?" der. nedir ulan bu? tamam kabul nadir ararim sizi ama bir sey oldu diye de aramam. napiyonuz diye ararim. oas niye böyle diyorlar? neyse siz çocuk ile takilin ben bir gideyim. zaten bunlar yiyememekten oluyor malum şeyi. aklimda ama bir gidip yiyemedim. 😞

Yorumlar

kontaminasyon
kontaminasyon
1 yıl
kırmızı defter senin günlüğün mü, kitabin mi ne?
onumarkamsobee
günlük de sayilmaz, kitap da sayilmaz telekomünikasyon. arada yazdigim defterim
kontaminasyon
kontaminasyon
1 yıl
o defteri okumak çok sıkıcı olsa gerek :)
onumarkamsobee
yine diyorsun. senin benim yazilarimda sıkılmadigin zaman var mi? :) bir gun okumak sana nasip olursa, o zaman alirim duygularini:)
kontaminasyon
kontaminasyon
1 yıl
aslında okuyorum bazen, bazen nasıl biri olduğunu merak ediyorum.
onumarkamsobee
ben defterdekileri kastetmistim. nasil biri miyim? imm sey bakmak istedigin tarafa bagli
kontaminasyon
kontaminasyon
1 yıl
bende burada yazdıklarını kastediyorum. bakacağım bir taraf yok, sadece çıkarımsal tahayyül işte.
onumarkamsobee
buradaki yazdiklarimi disarida belli etmeyen biriyim. yani icimde tuttuklarim gibi. tutarim söylemem. örneğin anneannem. bunu pek kimseyle oturup konusmam. bir dakohla oturdum konustum uzun uzun. mesela burada yazdigim öz baba olayi vardi. gecenlerde farkinda olmadan yazmisim. onu da cogu kisi bilmez. dershane hocam bu yil ogrendi. adamin 6 yillik ogrencisiydim. disarida da konuskanim ama bos. yani daha cok kendimden uzak seylerle ilgili. bazen anlasilmaz seyler söylerim. onun gibi iste. sen ilgincsin ama. senle ilgili cok tahminim yok. burasi disinda da boyle misin kestiremiyorum.
kontaminasyon
kontaminasyon
1 yıl
anlaşılmaz şeyler söyleyen insanları severim. evet ben çok tuhaf bir insanımdır belki tanısan şaşırırdın.
onumarkamsobee
taniyabilir miyim onu da bilmiyorum. okuyorum yazdiklarini. ama cikmaza sokuyorsun. aliskanlik geregi bazen fark etmiyorum cikmaza girdigimi. sonra tekrar okuyunca fark ediyorum. aliskanlik kendimden ileri geliyor. yazdiktan sonra yine sonuca ulasamadigimi fark ediyorum. neden sasiririm peki?
kontaminasyon
kontaminasyon
1 yıl
ne yazdigimi bende sonradan farkediyorum hep. şaşırma konusunda bir neden var oda benim var olmam :)
onumarkamsobee
insan yazarken fark edemiyor ki. sen mesela nasil giris yapacağını bile bilmeden başlıyorsun bazen yazmaya. sonucunu nereden bileceksin? en son bir yerde susmak istiyorsun ve standar ayrilis cumleleri kurup gidiyorsun. sonra okuyunca da ne yazdığını anliyorsun. senin var olman değil. seni tanidigimda sasirmam icin, oncelikle buradan farkli biri olman lazim. ama dusunceleri ayni olan birisin. sasirmam biraz dusuk. eger sasirtmak istiyorsan davranışların farkli olmali:)
kontaminasyon
kontaminasyon
1 yıl
düşünceleri aynı olan biri olduğumu sanmıyorum. ben şaşılacak biriyim.
onumarkamsobee
kendini sasilacak biri olduguna inandirma bence. daha cok buna inanmak istiyor gibi duruyorsun.
kontaminasyon
kontaminasyon
1 yıl
he öyleyimdir, senin dediğin gibi.
onumarkamsobee
he ok. o zaman sana. uzatmak istemediğini anlayabiliyorum. iyi geceler o zaman telekomünikasyon:)