parasetamol
parasetamol
ve son... parasetamol daha açmaz bu meseleyi.kırgın degilim.kızgın degilim. o en dogrusunu yaptı. yazılarımı okuyanlar için şöyle özetleyim.içimi döktüm ve olması gereken oldu.arkadaşlığımız son buldu. @hiperkrat , ne dersin , daha dökülür mü çümleler bu sayfalara ..sanmam.geçirmiş olduğum süreçte yazılarımı okuyanlara teşekkür ederim.. ha bir ricam olaçak ;yeni dönem yazılarım için söz vermiştim daha önce, acaba bol köpüklü ve şekerli bir kahve alabilir miyim.sağlıçakla kalın...

Cevaplar

hiperkrat
hiperkrat
çok üzüldüm. hayırlısı olsun, en azından bazı şeyleri netleştirdiniz ne diyeyim. cümlelerin dökülür mü bilemem ama içinde kalıp yaraya neden olmasındansa aktar biyerlere.. ya da onu hatırlatan şeyleri yapma ve onu yazma.. bu seçim karakterinle alakalı.. tabiki alabilirsin. sen geldim de; kahven hazır.
parasetamol
parasetamol
teşekkür ederim @hiperkrat .evet hayırlısı buydu..bugün ilk yeni dönem yazımı göndererek başlıyorum. kahve bi harika .dibek kahvesi mi acaba ?
hiperkrat
hiperkrat
rica ederim. malesef onu yapmayı bilmiyorum. türk kahvesiydi afiyet olsun :)
parasetamol
parasetamol
bende bir yerde okumuştum.sanırım taş içinde ezilerek öğütülmesi dibek kahvesinin özelliği.sonrası aynıdır heralde.
hiperkrat
hiperkrat
aa bak buna söz veremem işte her an herşey olabilir ne diyeceğimi kaybedersem düşünürüm hem kaybedeceğim oyuna girmem ben :)