onumarkamsobee
animeler arasında geziniyorum yine. İzleyesim var bir tanesini ama gözüm korkuyor. 200 bölüm diyor. ben bir başlasam buna, kalkamam başından. e yarın da ders var. uyumadan dinlenmesi gerekenlerden. onu geç perşembe günü de uyanamazsam, yandık. en iyisi başlamamak değil mi? ben de öyle düşünüyorum da niye başlamadan daha ne zaman biteceğini düşünüyorum ki? gerçi akıl var mantık var. belli bunun yarın gece yarısına kadar bitemeyeceği. bunu hafta sonuna sarkıtmak lazım demek ki.. bazen mantık kullanmak lazım diyorsun da 200 bölümlük ne anlatmış bunlar? :/ rüyalar rüyalar. hayal güçleri güçlü demek ki.. bazı insanları anlayamıyorum. alt tarafı bir not sonuçta. sen ne diye arkadaşına küsersin ki? senden yüksek almışsa ne olmuş? sen neden onu kullanıyorsun? İnsanları kendi çıkarlarınız için kullanmak yanlıştır. başkaları seni tatmin etmek zorunda değil. onlar seni dinlemek zorunda da değil ama yine de arkadaşları olarak görüp dinliyorlar. sen ne yapıyorsun? onlara milleti çekiştiriyorsun. sonunda da baktın senden yüksek almışlar, küsüyorsun. onları küçümsüyorsun. ben sana anlam veremiyorum. kızım sen sınıfın en yüksek ortalamasını yapsan ne olur insan olamadıktan sonra?

Yorumlar

wasp
wasp
1 yıl
fairy tail öneriyorum çok ısrarlı bir şekilde.
onumarkamsobee
tamamdır matrica. onu da listeme alıyorum :)
free
free
1 yıl
egitim sistemimizin bir yansıması :) iş hayatına girince bölüm birincisi diye kimse ekstra birşey vermeyecek o kızçeye burdan duyrulur :)
anonymous
anonymous
1 yıl
death note var 37 bölüm kesinlikle tavsiye ederim. death note efsanedir light ve ryuk. ve "l" i de unutmamak gerekir. sinema tarzında ise (muhtemelen izlemişsindir) miyazaki'nin animelerini öneririm. uçan kale, yürüyen şato, ruhların kaçışı, komşum totoro, rüzgar yükseliyor(en favorim kamikaze uçaklarının mucidi mühendisin hayatını anlatıyor ) vs. iyi seyirler. umarım katkım olmuştur.
tabuttarovasata
film önersem olur mu sana , izlemediysen izlersin , napacan 200 bölüm ders var !?? gerçe ben anime film pek sevmiyorum ama izleyip sevdiğim bir kaç tane yazabilirim sana ? oas ım ???
onumarkamsobee
free o kızçe anlamaz valla bak anlamıyor :d ne hali varsa görsün. sonu bomboş bir hayat.
onumarkamsobee
anonymous death note izledim ben. filmlerin de bazılarını izledim. diğerlerine izleme niyetim var. bu gece indirip izlerim. teşekkür ettim. tabi oldu katkın olmaz mı hiç? spoiler bundan sonra animeyle ilgili bilesiniz ha! death note gerçekten efsane. ama bir şey diyeyim mi ben o defteri bulan çocuğu da çok sevdim, ölüm meleği ryuk'u da :d hatta onların tarafını tuttum diyebilirim ama l ölünce de kendimi tutamadım :(
onumarkamsobee
tabutta'm olur tabi neden olmasın? ama ben o 200 bölümü bir ara hatim edecem :d matrica'nın dediği de iki sezon ve bir sezonu 135 bölümdü sanırım :d
tabuttarovasata
rüzgar yükseliyor 'u ben de yazacaktım anonimos a selam çakıyorum bir diğer tavsiyem persapolis . çok beğendiklerim bunlardı.
onumarkamsobee
teşekkür ederim tabuttam şimdi bulacağım :)
tabuttarovasata
bir şey değil ,persepolis olacaktı harf hatam olmuş ;)
onumarkamsobee
olsun sorun değil :))