free
free
1 yıl
evet sonunda nickim gibi freeyim :)) haksızlık yapan insanlara karşı ders verme gibi bir saplantım var.bu iyi bir özellik mi yoksa kötü bir özellik mi ? bilmiyorum..aylarca bir çok insana ızdırap olan kum tanesi kadar beyni olmayan bir adama daha dersini vermenin mutluluğu içindeyim yaşasın içimdeki hak prensi :))) katkılarından dolayı sayın admine teşekkür ederim :))))) saygılar sevgiler dedikoducular..

Yorumlar

Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
sen ne ettin yine free? :d ellerine sağlık der ve giderim :)
free
free
1 yıl
ne ettim :) köşeye sıkıstırdım sag sol sag sol kroşelerle vurmak yerine önce sağlam bir sağ gösterdim sonra solla yere serdim oas :))
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
bak bak bak sağ gösterip sol vururmuşsun sen demek :)) sana mı bir şey yaptılar yoksa başkasına mı? :)
free
free
1 yıl
önemi var mı ben yada başkasına yapılmasının ki? yapıştırdım geçtim umurum da olmaz artık ...herkese yapılan bir haksızlık var ortada kendini savunamayan aciz insanlar var içlerinde de..
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
sana ya da bir başkasına yapılmasının pek önemi yoktur. ama bazı insanlar vardır ki göz yumarlar. o sebepten demiştim. yoksa yaptığın mantıklı. koruman. ama onların da kendilerini korumalarını öğrenmeleri lazım, tabi yaşları kendilerini koruyamayacak noktaya gelmişse başka.
free
free
1 yıl
kendilerine koruyacak yaştalar ama haklarını bilmiyorlar biraz öğretmeye çalıştık :))) aslında tam da senin alanın avukattın sen değil mi ? :))
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
evet mezun olursam avukat çıkışlı olacağım :) haklarını öğret kendini savunamayanlara fakat kendini savunma şekillerini öğret :)
artemis
artemis
1 yıl
sen yine çok da free olma da :d nolur nolmaz
free
free
1 yıl
oldum bile istifa dilekçemi veriyorum bugün :)))