parasetamol
parasetamol
dünyanın bağımlısı değilim, sadece havasını solumak hoşuma gidiyor...kütüphanedeki ikram çaya üç şeker atar kaçarım.nasıl bi tat ki o, lezzet alamadım.bayat çay mı acaba? neyse. kütüphanenin şekli şemali arada bi değiştiriliyordu. bu aralar oda felan böldüler bide. ama benim için hoş.bir sandalye bir masa dahi olsun yer değiştirsin, benim zihnim dağılsın... hep aynı dünyaya bakmamalı insan.her denize bakışında farklı tatmalı rüzgarı.ayaklarına vurmalı yosun kokusu.omuzlarından tutup sarsmalı güneş .ama bir defaya mahsus.sonra normale dönsün.arada tokat vursun.bazen daha başka olsun.yine bir defaya mahsus olsun.ama hep yerinde dursun..size bir sır vereyim.ben unuttum dalgaların kıyıya vuruşunu.hatıralarımda kalmış gemilerin savruluşu...şu an göz kapaklarım galip geliyor ve yastığa gömülen başım,telefon ışığından sebeb yorgun göz bebeklerim ve kanlanmış retinam..

Cevaplar

artemis👑
artemis👑
yazdıklarına ek olarak "deniz kenarına gittiğinde insanın aklına atlamak gelmemeli ya.her şey bu kadar kötü olmamalı."
free
free
@artemis neden yahu deniz suyu cilde gayet iyi geliyor :))
parasetamol
parasetamol
yazdıklarım kötüçül anlam ifade etti ya da zihinlerde olumsuz fikirler boy gösterdi ise üzgünüm.bunu amaçlamamıştım.ama muhtemelen sana bunu söyleten okuduğun/ şahit olduğun bir olay ya da bizzat kendi hissiyatın .
artemis👑
artemis👑
@parasetamol yazdığını okuyunca aklıma ilk gelen buydu ben de hemen atladım yazıya kusura bakma. @free bilirim kışın bile denize atlarim ne diyosun
hiperkrat
hiperkrat
paras ya hık hık göndermeye ne meraklısın. adın uzun geldi yürürken öyle kısalttım işte kendi çapımda ;)
hiperkrat
hiperkrat
para dersem tekil olur paras dersem çoğul. ben seni düşündüğümden paras diyorum 😏
hiperkrat
hiperkrat
hep boşveriyorum sanki.. tamam haberdar ederim.