artemis
artemis
1 yıl
keşke oyunlardaki gibi önemli anlarda,çok mutlu olduğumuz dakikalarda hayatımızı "save etme"şansımız olsa ya.durmadan hayatımı kapatıp açar en güzel yerden başlardım.bu gece hayatımı sorguluyorum.şarkı olarak great lake swimmers-i could be nothing eşlik ediyor.şimdiye kadar neye sevindim neye üzüldüm bakıyorum nerde hata yaptım onu anlamaya çalışıyorum.tek hatam güvenmek ve hakettiğinden fazla değer vermek olmuş. bakın gayet basit bi insanım en sevdiğim yemek peynir soslu makarna beni mutlu etmek aşırı kolayken niye üzüyosunuz.canınız sıkılınca samimi olup mutlu olduğunuzda mesafe koymak istiyorsanız ben burdayım.sinirlendiğinizde patlayacak yer arıyorsanız yine burdayım.buyrun buyrun çekinmeyin :d:d teşekkürler türkiye

Yorumlar

free
free
1 yıl
agrasif :)))
artemis
artemis
1 yıl
bu yazımda agresif değilim be :d espri falan yapıyorum cant you notice that baby ? of böyle ingilizce yazınca havalı oldu
free
free
1 yıl
bulvar avm nin ordaki balonlar gibi çok havalı oldu :)))
princepeacocks
1-2 gündür bazı yazılarına denk geldim ilgimi çekip baktım. sende şakaya karışık gerçekleri dile getirme alışkanlığı seziyorum. gri bulutlu bir gökyüzünde ışık hüzmelerinin görülmesini bekliyorsun. belkide değil lakin öyle bir hava sezdim.
artemis
artemis
1 yıl
@princepeacocks var ya öyle bir tespit yaptın ki cuk! diye oturdu.evet çok sinirlenince espri yapmıyorum ya da ağlarken yazarsam asla mizah katmam araya.aklıma geldiğinde boş zamanımda falan espri katıyorum gerçeklere.elini öpücem gel
princepeacocks
@artemis kinaye var sanki. belkide çok alıngan oldum artık. peki neden bu kadar olumsuzlarla boğuşuyorsun? çözüm yolun yok mu?
artemis
artemis
1 yıl
@princepeacocks önceden daha beter bir haldeydim.şuan iyiyim.buraya yazıyorum bazen rahatlıyorum.elimden geldiğince halletmeye çalışıyorum.ama hüzünlü biriyim bazen çaktırmasam da.
princepeacocks
@artemis insanların bazı hatalarına karşı üzülmesine takınmam lakin birinin '' çaresizce '' çırpınışlarına seyirsiz kalmak istemeyen bir yapıya sahibim. genelde banane beni ilgilendirmez derim. lakin sosyal bir hayvanız nede olsa. şakaya karışık anlatırsan belkide yardımcı olabilirim.
artemis
artemis
1 yıl
@princepecocks teşekkür ediyorum :) bu sitede anlatmıyorum zaten onları gömmeye çalışıyorum ama bazen gözlerden yağan yağmur onları gün yüzüne çıkartıyor zamana bıraktım.allah razı olsun güzel düşüncen için :)
princepeacocks
@artemis rica ederim ne demek. bu sitede anlat demek istedim ki denmesi absürt kaçar. dediğin gibi gömmek lazım. ama göz yaşlarımızın damlalarıyla gömdüğümüz duygular filizlenir ve görmezden gelirsek ağaç olur ve her zamanda bir kişi gelir bunu yıkar keser.
artemis
artemis
1 yıl
@princepeacocks bazen her seyi böyle siyaha boyayıp üstüne beyaz harflerle yeni yazılar yazmak lazım.unutmak budur *,* ve sana hak veriyorum.
princepeacocks
@artemis şunu unutuyorsun tüm sanatçılar eserlerinin taktir edilmesini ister ve her eserden sanatçının duygusu çıkarılır.
artemis
artemis
1 yıl
@princepe o dediğinle bağlantı kuramadım şuan beynim durdu ama bence de taklit edilmek falan ister
princepeacocks
@artemis '' bazen her seyi böyle siyaha boyayıp üstüne beyaz harflerle yeni yazılar yazmak lazım. '' sözlerine karşı yazmıştım. fazla derin konuştum sanırım. açık söylemekte fayda var o zaman. ne kadar saklarsan sakla yeni eserinde eski duyguların gözükür. taklit değil taktir demiştim :)
artemis
artemis
1 yıl
ooo bak bu güzel yorum oldu :') @prince.
princepeacocks
@artemis o zaman teşekkür ederim.