parasetamol
parasetamol
daha önce bir yazımda "benim kalemim olsaydı eger , kocaman kafalı bir adam ;adı da muhittin olsun kahraman , çizerdim sorunun altına kocaman " diye bir ifadeye yer vermiştim.bugün çizdim bir durağın buğulu camına kocaman .sonra baktım parmağımın geçtiği yerlerde su damlaçıkları oluşmuş.yüzünde gözlerinden süzülmüş yaşlar misali yollar oluşmuş.hey muhittin neden ağlıyorsun ki .üzülecek dert mi var dünyada.üzülsende kime fayda ,hepsi kalaçak dünyada.sonra yamuk sincapsı dişli gülüşüyle mırıldandı muhittin "haklısın". tabi haklıyım .kocaman kafana kondurduğum patlıcan burnunla sen mi haklı olacaksın .sanmam.muhittin üzgünüm ama sana veda etmeliyim.uzaklardan süzülen otobüsün farları gitme vaktine işaret.ne !!!yalnız kalmak istemiyor musun .peki al sana senin yanına senin gibi koca kafalı bi hatun ,pardon bu kelimeyi sevmiyorum, bir hanımkız çizeyim......ha ha bu kız sana çok benzedi muhittin.koca koca gözler ,aynı sendeki gibi,üzme onu olur mu..görüşmek üzere muhittin..

Cevaplar

hiperkrat
hiperkrat
kolay demedim zaten
hiperkrat
hiperkrat
beni fazlasıyla konuşmadık mı?
hiperkrat
hiperkrat
evet o sırada sen sadece sigaranı içmekle meşguldun.
hiperkrat
hiperkrat
gemi çok küçüktü görmek için gözlerimi kısıp bakmam tepki çekebilirdi. bir sigara daha yakıp zaman kazanmak niyetindeydim.
hiperkrat
hiperkrat
hayır dostum hayır benim gemim olamazdı o. ben o kadar güzel yapamam ki hem emin olmak için kıstım gözlerimi belki de baktığım o gemi değil beni götürdüğü yerdi. kararsızım. beni anlamak için şarkı sözlerine değil kendi hayatına bakmalısın. empati kurabilmek için kendini tanıman lâzım.