onumarkamsobee
eğer olmayacak bir şeyse, kimseye ümit vermenin alemi yok, değil mi? ziynet sali "ah yarıma razı gönül." diyor da ben değilim. ben birinden tamamen hoşlanmıyorsam, içimde bir şeyler yoksa, "tamam." diyemem. dememeliyim. ben değiştim. birini üzmemek için uğraşırken, kendimden iğrenmem artık bu saatten sonra. açık kapı yok. kapılar kapalı. girebilmek için, koç başı mı getirir yoksa zili mi çalar bilemem. neyse. bu kadar yeter. kendim için de onun için de iyi oldu. birilerine umut verip de geri çekilmek iyi değildir. İyi akşamlar millet..

Yorumlar

tilki
tilki
1 yıl
yarımı çeyreği olmaz ki bi işin oas. tam sevmek ve tam sevilmek gerek. hislerine ve düşüncelerinde oldukça haklısın. bi ilişki kendi içinde sevgi olmadan dışarıya sevgi yansıtamaz. hayatımıza elbet gelenler ve gidenler olacak. sevdiklerimiz, nefret ettiklerimiz olacak. önemli olan biz kimiz. önce kendimizle tanışmalıyız. sonra kurduğumuz her bağ çok güçlü olacaktır .
seyyah
seyyah
1 yıl
hayirdir insallah.. iyi aksamlar @oas
anonim
anonim
1 yıl
senin için iyi olmuş olabilir bide karsindaki insanı düşünmelisin bence . kapıları tamamen de kapatmamak gerek . belki yaptığı hataları anlayacaktır . sende tekrar hoslanacaksin hayat bu ne getirir bilemeyiz . bu kadar kesin konuşma ;) seni gerçekten seviyosada kaybetme !
onumarkamsobee
haklısın tilki. o yüzden başlamadan "tamam" demiyorum zaten. hiç seyyah. sadece birini üzdüm yine her zamanki gibi. bu seferkinin sebebi reddetmem oldu..
onumarkamsobee
anonimbay sakin gel gözünü seveyim. ben de çeyrek bile sayılmayacak hoşlantı varken niye gidip evet diyeyim? bu anlık bir beğenme olabilir. İlerisi gelmeyeceğini bildiğim bir şey ama. karşıdaki için de unutacağına eminim. İki güne yeni hayatına bakar. kapıların kapanması iyidir. biri gelir zile basar, açarım ama biri koç başıyla da gelse açamaz o kapıyı.
anonim
anonim
1 yıl
tamamen hoşlantı olmadan evet denilmez zaten ileride daha kötü bir sonuç doğurabilir. karşıdakide unutur elbet ama biyerlere gidip birşeyler yaptıysanız , gezdiyseniz karşındaki kişi için bu durum zor olabilir. ister istemez ümitlenmiştir.hayatı mahvolmuştur ve yeni hayatına bakamaz kolay kolay..
tilki
tilki
1 yıl
bu durum kişeye göreceli olabilir arkadaşlar. ancak şundan eminim sevgi yoksa tahammül olmaz. tahammül olmazsa tölerans limiti aynı evde yaşamaya yetmeyecek kadar kısıtlı ve kırıcı olacaktır. yani net olmalı kişiler. seven sevdiğini söylemeden o insanla zaman geçirsin. İlk görüşte aşkları sabıkası bozuk olmuştur hep.
onumarkamsobee
anonimbay işte zaman maman geçirme yok ortada. doğru düzgün bir şey yok. ben dinledim. belki bilmeden umut da vermişimdir zamanında. ama bir kere olmadı. olmayacaktır. bilirim. İçimden hiçbir his gelmez. tilki'nin dediği gibi sevgi yoksa tahammül olmaz. bende de sevgi yok. ben onun davranışlarına tahammül göstermem. göstermeyeceğime göre de bu iş zaten olmayacaktı. burnundan gelecekti. valla kusura bakma ama bir insanı üzmekten nefret ederim ben. huyum kurusun, bu zamana kadar da birçok insanı üzdüm. bunu da üzmek istemedim. üzülecekse iki gün üzülecek işte. sevilmeyi arıyordu, onu sevgisiyle düzeltecek birini. o ben değilim .
onumarkamsobee
bu arada o kişi için ben değilim demek istedim. başkası için olabilirim belki ama onun için ben değilim.