onumarkamsobee
bu nedir? bakın söylüyorum bu film olabilir. yani izlenebilir. ama bu şarkıya da böyle sözler.. çok fazla dinleyeceğim odada loknes dolayısıyla asdah. İki şeklini de eğlenerek dinliyorum, orası ayrı. şu anki kafamı içmeden elde etmiş bulunmaktayım. "yozgat'ın akşamları bir başkadır. çılgınca geceler bizi yaşatır." bu şarkı yüzünden tepki görecek gibime de gelmiyor değil hani. hayırlısı be. oyuncu kadrosu hoş bence. ha film mi? "kaçma birader" :d :d

Yorumlar

tilki
tilki
1 yıl
tepki yok. alkış var. 👏👏👏 İçmeden yaşadığın bu deli kafaları birlikte yaşama isteği var bide. deli 😊
onumarkamsobee
bu kafalar hep müzikle tilki :) kısmet deniz buna. da sen de delisin :)
tilki
tilki
1 yıl
müzikle pek aram yok. kalbimin ritmi yeterince oyalıyo beni. deli deliyi görünce çomağını saklarmış. çomağım elimde seni bekliyorum. 😊 kimbilir belki müziği de sevdirirsin sen adama. 😉
onumarkamsobee
sevebilirsin bence. müzik insana bazen iyi hissettirir bazen kötü. kalbinin ritmi de bir müzik bence. sen çomağını saklamak yerine gösteriyorsun :)
tilki
tilki
1 yıl
ama daha deli deliyi görmedi oas. 😉 fasıl müziği olursa canlı olabilir. kalp zaten atıyor marifet ritmi değiştirebilende. hava mis keyifler güzel yarın haftasonu fasılı soktun aklıma. gidilir.
onumarkamsobee
gerçekten bahsediyorsak evet görmedi tilki :) ben mi fasılı aklına soktum? fasıl da dinlenir. bak o çok güzeldir. ama ben bu sabah türkülere girdim. yarın hafta sonu ve kitap fuarına gidilecek.