parasetamol
parasetamol
kış gelince doga sükut eder hani,ağaclar çırılçıplaktır.kuşların büyük bir bölümü göç eder gider.hiç bir kuşda kırılmaz bu duruma.bahar a der ve giderler.her bahar yeniden gelir , yeni yuva kurarlar...sevdalarınızı ölümsüzleştirmeyin.zaten çok nadirdir delicesine seven.ama delice sevmeyin.eger unutmak gerekli ise unutun,gömmek gerekli ise gömün ; toprak olası sevdaları.toprağından bir avuç saklayın sadece .bu bir avuç toprak ileride acı tecrübelerinizin tekrarından alı koysun sizi... bilmiyorum ne dersiniz .yeni bir sevda hikayesi olsa ve burada paylaşsam nasıl olur.köşeli gözlüklü bir hanımkız olsa .gözlük cercevesi siyah mı desem kırmızı mı .aşırı istekli ve heyecanlı kaçamak bakışlar atsa.ama benim kim olduğumu bilmese..tekrar karşılaşma ihtimalimizi bile bilmesek..ne dersiniz?acaba gözlerimde ne gördü,gülüşümemi takıldı ,yoksa eşlik edilesi şarkılara eşlik edemeyişime mi .. (bunu okur ve beni tanırsan- ki tanımaman daha hoş olur-sessiz ol." aaa bu parasetamol " deyip bağırma olur mu ? )

Cevaplar

hiperkrat
hiperkrat
sana da bahar yeniden gelmiş,belli. hayırlısı olsun dostum. :) hep dediğim gibi; ben farklı bi zamanda doğmalıymışım sevdasını ölümsüzleştirenler bu çağa ait olamıyor..
artemis👑
artemis👑
bana ne zaman bahar getirecekler yoruldum iki kolumun arasında taşıdığım sonbahardan ya.her neyse hakkında hayırlısı olur inşallah :)
parasetamol
parasetamol
@hiperkrat daha bahar gelmedi.aşık olmadım ki.kendimle çelişirim o zaman degil mi ,hiç tanımadan konuşmadan .hem tam zamanında doğmuşsun .emin ol bu böyledir.
parasetamol
parasetamol
@artemis.senin için ne diyebilirim bilmiyorum.bağlanmıyaçaksın şiiri nasıl mesela.yazıların insanı korkutuyor açıkcası.çok sert eleştiri yapardım ama insanların kararlarına saygı duymak zorundayım.senin hakkındada hayırlısını olsun. ;)
hiperkrat
hiperkrat
evet çelişirsin, bilemiyorum öyle hissettim :) yok yok ben ofsayt osman zamanında filan yaşasaymışım diye çok düşündüm :)
parasetamol
parasetamol
ofsayt osman dönemi vardı da bize mi öğretilmedi ?nedir bu ofsayt osman ?
artemis👑
artemis👑
@parasetamol ne varmış yazdıklarımda.yok yok eleştir :d
parasetamol
parasetamol
bir aşka aşırı kaptırmış gördüm seni.bir insan ne kadar önemli olabilir ki.ne kadar degerli olabilir.çok seversin ama bir insana kul olunmaz ,olunmamalı.eger anlattıklarını yanlış yorumlamadı isem böyle düşünüyorum kısaca
artemis👑
artemis👑
@parasetamol evet doğru tanımladın.yerinde eleştiriye asla kızmam.haklısın.çok sevmiştim bu yüzden beynimi kullanamıyordum.bir de o beni kötü zamanlarımda boşluktan kurtarmıştı bir nebze.ve ilk defa böyle sevildiğimi hissetmiştim.neyse ya.benim aptallığim belki
parasetamol
parasetamol
yukarıda yazdığım gibi "toprağından bir avuç saklayın sadece .bu bir avuç toprak ileride acı tecrübelerinizin tekrarından alı koysun sizi".eger ileride hatanı yinelersen o zaman aptal dersin kendine .
artemis👑
artemis👑
@parasetamol çok teşekkür ederim bunu unutmayacağım :)
hiperkrat
hiperkrat
@parasetamol :) sadri alışık'ın rolünü üstlendiği 1965 yılı filmi karakteri o
parasetamol
parasetamol
vay canına ya.hiperkrat bu alıntıların sayesinde kültür seviyem artmaya başladı ;) geçen ki şiirden sonra bu ;) bana sorsan 1965 deyince ancak ford mustang shebly i hatırlarım ;)
hiperkrat
hiperkrat
güldürdün :)) biz fakir ama gururlu edebiyatı yapıyoruz adam ford mustang shelby diyor hayattaki şansım işte bu 😂
parasetamol
parasetamol
hayatta şanslısın.şanslıyız.eger bir gün seni tanırsam bunu sana anlatırım.ama trajik bir durum olur bu. tanısam bile seni senin hiperkrat olduğunu bilemem.sende bunları parasetamolün anlattığını bilemezsin.
hiperkrat
hiperkrat
bi kore filmini çağrıştırdı şu söylediğin senaryo :) bilmemiz gerekiyorsa bence hissederiz
parasetamol
parasetamol
ben seni görmüşümdür ama hiperkrat olma ihtimalini düşünmemişimdir.gerçi kütüphaneye gelmiyorsundur sen..kore güzel memlekettir.sütü peyniri tazedir de filmlerine biraz yabancıyım.
hiperkrat
hiperkrat
kütüphane bizim dibimizde niye gitmeyeyim.. kore'yi sütünün peynirinin tazeliğiyle bilen tek tanıdığımsın helal olsun :) yedin mi daha önce?
parasetamol
parasetamol
sen tıpçısın ..hmm o zaman görmüşümdür seni..degil kore , küre peyniri dahi yemedim.o cümle yazının lezzeti artsın diye eklendi.ama tostun içine konan kaşar gibi degil.rendeleyip serpiştiriyorlar ya pizzaya öyle işte..sayın hiperkrat yemekhaneye iş elbiseleriniz ile girmeyiniz. kızıyoruz sizlere ;)
hiperkrat
hiperkrat
tabağın kenarına serpiştirilen baharat gibi hesabı katlayacaksa, teşekkürler almayayım :) klinikteki sınıflar vakitleri olmadığından önlüklerini çıkaramadan gidiyorlar henüz benim vaktim var o yüzden bana kızamazsınız
parasetamol
parasetamol
dur bi düşüneyim.gözlük kullanıyor musun sen .. bizim müessesede baharat ücretsiz.ama masaya hazır su koyuyoruz yarım litre.eger suyu kullanırsanız adisyona 5 lira ekliyoruz ;)
hiperkrat
hiperkrat
suyu da ücretsiz sanmıştık biz ama ya niye demediniz daha önce, gitti 5 lira .. işte bunlar hep ticari zeka 😒 arama beni ben aslında yoğum :)
hiperkrat
hiperkrat
bahsettigim kore filmini tekrar izliyorum şuan :)
hiperkrat
hiperkrat
teşekkürler bayım
hiperkrat
hiperkrat
hakkını yeme iyi bir anonimsin. çıkarımda bulunmak o kadar kolay değil.
hiperkrat
hiperkrat
"bahriyeli olmasa da bi yârim var" :) yakında merakın bitecek dostum :)
hiperkrat
hiperkrat
gemicilerin her limanda bi sevgilisi olurmuş dostum ;) ama benim durumum istisna; uzun hikaye tek mesele :)
hiperkrat
hiperkrat
bak zamanında ne demişim: bilmemiz gerekiyorsa bence hissederiz. belki hislerim kuvvetli belki erdim ne biliyon :)
hiperkrat
hiperkrat
günaydın, bulmaca hazır mı?