artemis
artemis
1 yıl
bencil olmak istemedim ben.sevdiğim insanı bu kadar sahiplenmeyi de istemedim.sanırım fazla sevgi bencilliği de beraberinde getiriyor.bazen onunla aynı yerde olan insanları kıskanıyorsun.onunla aynı yağmur altında ıslanıp toprak kokusunu içine çekemediğiniz için nefret ediyorsun ondan.başkalarının nefesine karışıyor diye nefesi ağlıyorsun saatlerce.eğer ben bir daha dünyaya gelicek olsam güçlü gibi rol yapmak istemediğim bir dünyaya gelmek isterdim.gece kafamı yastığa koyduğumda "uyuyacağım ve uyanınca her şey geçmiş olacak" dediğimde inanmayı isterdim.uyuyunca geçmesini...aslında her şey küçük yaşta başlıyor.ağlıyorsun annen çikolata alıyor susuyorsun.ağlıyorsun baban oyuncak getiriyor susuyorsun.ağladığında her istediğinin olmasına alışmışsın çünkü.o gidiyor ağlıyorsun,saatlerce ağlıyorsun.sanki geri dönecekmiş gibi."sus artık ben yanındayım" demesini bekliyorsun.ama hiç gelmiyor.birini sevdiğinde tüm suçu üstüne alıyorsun."bana bunu yaptı"demen gerekirken, "ben böyle yaptığım için o da bana bunu yaptı"diyorsun.ne kadar çok yazarsan o kadar çok artıyor hislerin.ne kadar anlatırsan o kadar üzerine geliyor her şey.ve sen nefes alıyorsun ama hiç yaşamıyorsun.hiç geçmiyor.

Yorumlar

tilki
tilki
1 yıl
ah artemis vah artemis. ne olacak bu halin senin. şu içsel bunalımdan çıksan. az etrafına baksan. at gözlüğüyle değil ama. hani öyle bir anlatıyorsun ki bu dünyada seni mutlu edebilecek tek kişi varmışda o da kabak çıkmış gibi. ne adamlar tanıyorum bulutlara çapa atıp sevdiğinin ayaklarına serecek. aya merdiven dayayım sevdiğinin ismini yazacak. je hani bu adamlar nerde dersen bu adamlar öyle ortalarda fazla dolaşmaz. çizgileri vardır o çizgiden giderler. bende böyle bi adam isterim dersen onlar gibi çizeceksin çizgini. dosdopru. yalansız dolansız. güçlü sebepleri olan. ve kuşanacaksın neyin varsa elinde. çıkacaksın yola. sabrın en büyük silahın olacak. hedefimden şaşmadan ilerleyeceksin. ne olursa olsun bi an tereddüt etmedwn ilerleyeceksin. İşte o zaman o adamlarla kesilecek yolun. tam umutlar bittiğinde. herkes gittiğinde o gelecek. sonrası bulutlar. sonrası deniz kokusu. sonrası cennet be artemis. hadi artık üzme kendini. üzme bizi. üzme sen sevenleri.
artemis
artemis
1 yıl
@Tilki bana en çok destek veren sen oldun.allah razı olsun her şey için.evet dünyam başıma yıkılmış gibi hissediyorum.ben bütün sevgimi onda harcadım.allah benim belamı versin.duzelirim belki adam gibi biri çıkar karşıma.tutar çıkartır beni burdan.şuan ciddi anlamda paramparçayım.ona olan sevgim cidden yok oldu.pişmanlık var uğruna harcadığım bir kalp uykusuz geceler ve yiyemedigim yemekler var.bu kalbin kırıklarını toparlayacağım diye her yerim kan oldu.ellerime batıyor artık.tünelin ucunda minicik bir ışık görene kadar böyle.ama daha güçlü kalkacağım ayağa söz.sen de iyi ki varsın :)
tilki
tilki
1 yıl
teşekkür ederim artemis. bak seni bu denli anlıyor olmamın sebebi yaşadıklarının benzerlerini yaşamam. benim hikayemde terkedilme yok. kavuşamama var. sevdiğinin başkasına verilmesi var. hani alkol içmeden uyuyamıyorum diyosun ya. ben 3 ay alkolle beslendim. rakıya ekmek batırdım. bir masada uyudum kalktım içtim. ama herşey bitince gördüm ki benden çok üzülenler olmuş benim için. onlara bunu yapmaya hakkım yoken gıkını çıkarmadan canından can ömründen ömür verenler olmuş. ve ben öyle kör omuşum ki hepsinden nefret etmişim. sen yaşama bunları artemis. y
artemis
artemis
1 yıl
@tilki teşekkür ediyorum düzeleceğim :)
freud
freud
1 yıl
fazla fedakarlık fazla vefasizlik getirir freud amcan
artemis
artemis
1 yıl
freud amca aydınlattın beni sağol ve.haklısın :)