onumarkamsobee
bizim şark lahmacunları büyütmüş, bu akşam görmüş oldum. 2 tane yettiyse, siz düşünün artık gerisini. :d ben ne kahvaltı yapıp ne de yemek yemedim de gün içinde. ondan bari midem iyice şey olmasın diye yemek yiyeyim dedim. e işte güzeldi bugün. yeni yeni şeyler öğrendim. mesela pişti oynamayı öğrendim. :d :d bu güzel keyfimi de gecenin ilerleyen saatlerinde devam ettirmek gibi bir hedefim var. açtım yeşilçam müziklerini. eğleniyorum. ne varsa eski şarkılarda var sanki. şenay, hayat bayram olsa diyor. siz de deyin. ne de güzel olur, değil mi? bjk ve snorlax bu gece de benim durumu istila edin hadi. o durumda aşağıya inerken yoruluyorum ben :d tabi gelmek isteyen buyurabilir. muhabbet en son yemeğe gidiyor ama bilesiniz.. :d

Yorumlar

misty
misty
1 yıl
en iyi yaptığımız şey zaten 😂ama beni mazur görün bu gece.uyumam gerek benim yoksa bedenim isyan edip yataklara düşeceğim 38 saat ile rekorumu kırıyorum :d ama siz eminim ben varmışçasına bu konunun hakkını verirsiniz.göreyim sizi 😂İyi geceler tatlı sohbetler şimdiden:d
onumarkamsobee
dipnot karnım tok :d acıkmadım hiç ama teşekkürler. dizmişsin yine :d snorlaxım sen uyu. senle sabah.. iyi uykular, tatlı rüyalar :))
tutunamiyoruz
tutunamiyoruz
1 yıl
eski 45likler çok güzel bir seçim gerçekten. fecri ebcioğlu'ndan "dünya dönüyor" ile dario moreno'dan "her akşam vodka şarap" şarkısını önerebilirim.
onumarkamsobee
hemen açtım tutunamıyoruz. bu şarkının söyleniş biçimi benlik. sanki böyle çocuk şarkısı söylüyor gibi. ama çok güzel :) diğerini de dinleyeceğim hemen. teşekkürler
onumarkamsobee
ben bu votka rakı ve şarap'ı hatırlıyorum sanırım.. yani yabancı gelmedi sözleri.. evet biliyorum bir kısmını. kulağım aşina. aslında oturup eskiler dinlenecek. 45likler. yeni şarkılar pek o kadar etki yaratmıyor insanda.
tutunamiyoruz
tutunamiyoruz
1 yıl
rica ederim, ben de manayla dinlemiş oldum :) kesinlikle yeniler yanlarına bile yaklaşamaz. ama hep ağırdan gitme, araya bir iki de "beyaz kelebelekler" ekle. o zaman daha bir keyifli oluyor. güzel geceler olsun:)
onumarkamsobee
ben aslında ağırdan gitmiyordum :) hareketliydi şarkılar hep :d ama seninkiler araya girince yavaşladım. şimdi de İlhan İrem-anlasana'ya geçtim :) senin de iyi gecelerin olsun :)
tutunamiyoruz
tutunamiyoruz
1 yıl
hepsi erkin koray'a ulaşmak için bu şarkıların. son öneri olarak "sevince" diyorum :)
onumarkamsobee
daha 2 dakika önce dinledim. daha sonra öyle bir geçer zamanki'ye geçiş yaptım :) sonrasında bir fesuphanallah iyi gider :)