artemis
artemis
1 yıl
bu platformda öyle güzel öyle duygusal insanlar var ki...mesela @ejderiyacı bana aşırı destek olmuştu.sahilde sabahladığım dönemlerde o da benimle sabahlıyor gibiydi ve burdan bana soyledikleriyle yanımda olmuştu.beni çok merak etmişti birisine sormuştu hatta.allah razı olsun ondan.bi kere şey demişti "benim gözümde oyuna alınmadığı için köşede sessizce ağlayan minik bir kız çocuğusun.yanına gelip -gel başka bir oyun oynayalım biz onları boşver sen- deyip seni mutlu etmek istiyorum şuan " demişti beni derinden etkilemişti.ağlamıştım bunu okuyunca...mesela oas onu da yeni tanıma fırsatım oldu ve hep destek oldu hiç bir zaman "neden bunu dedin neden bunu yaptın demedi" iyi ki varsın.cezzar var mesela beni unutmayan.ve tabi diğer üyeler de...ama bir kişi daha var.onu kafamda öyle bir canlandırdım ki.bir insanın yazdıkları puzzle gibi hayatıma nasıl uyabilir ve yön verebilir ? bu beni daha da duygusal yapıyor.her zamankinden bir kat daha fazla.kim olduğunu söylemeyeceğim.apayrı bir yerde benim için. o kadar üzgünüm ki onun yazdıklarıyla bu yük daha da ağırlaşacakken hafifliyor.sanki bir el bana uzanıp "hadi yapabilirsin kalk :)" diyor.ben böyle hayal ediyorum olmasa bile.bana destek olanlardan birisi o da.alan walker-faded dinliyorum ve kafamda o kişiyi düşünüyorum acaba böyle mi,acaba şuan ne yapıyordur diyorum.duygu ve düşünceleri nelerdir bana ne konuda bilgi verebilir genel olarak hangi yemeği tüketir gibi.düşündüğüm şeyleri yazdığını görünce mutlu oluyorum çok samimi birisi olmadığı için seviniyorum bu huyuna.bana çok destek oldu.allahım onu korusun...şuan ayaktaysam sizin ve bu kişinin sayesinde biraz da mantık.bu bir veda yazısı gibi oldu ama neyse bilemiyorum.hadi bi anonim gelsin de eleştirsin şimdi bunu.sapık desin bişiler desin.sen dertlerini anlatarak ilgi çekmeye çalıştın sen yalancısın desin.desin de belasını bulsun hadi nolur çirkeflik yapim azcık ya.

Yorumlar

poseydon
poseydon
1 yıl
belki biliyorsundur belki de bilmiyorsundur ama sana çok sevdiğim ve özellikle şu iki hep dinlediğim aaron-lili şarkısını öneriyorum.
artemis
artemis
1 yıl
sana bi şey diyim mi bu şarkı dinlediğim en anlamlı şarkı.o kadar güzel ki bayıldım ! çok teşekkür ederim.demis ki every street of any scene any place you've never been
i'll be your guide demiş ya.düşündüklerime puzzle gibi uymuş muhteşemm.çok teşekkürler @poseydon
free
free
1 yıl
delü kızçe :)) anonimcikler gelmez daha yazılarının altına yorum atmazlar en son birini dövdüğünü yazdığın için korkarlar :)))
artemis
artemis
1 yıl
free ben burda bişiler anlatıyorum onlara batıyor.gelmesinler.gelsinler de cevabımı veriiim neyse.teşekkürler :)
free
free
1 yıl
cadı mode on yapmışsın bende kaçayım zarar görmeden :))
artemis
artemis
1 yıl
free yok be delii:d
free
free
1 yıl
şarkı hoşmuş gerçekten ama ben klipteki kıza takıldım o nasıl sade bir güzellik bulun getirin onu bana :))))
artemis
artemis
1 yıl
free üzdün :( ben daha güzelim bbbbbbb.....
free
free
1 yıl
seni görmediğim için bir kıyaslama yapamıyorum... ama yazılarına bakarak güzellikten ziyade cadı bir karakter oluşuyor gözümde :)) hani var ya filmlerde elinde uçan süpürgesi olan cadılar :)))
artemis
artemis
1 yıl
free allah çarpsın ki degilim kanki vallahi değilim kanki melek gibiyim kanki deme öyle :(
free
free
1 yıl
uçan süpürgeli melek shdhdhd :))))
poseydon
poseydon
1 yıl
@artemis beğenmene sevindim. bu şarkı başka bir şey. nasıl desem yeri her zaman ayrı olan bir şarkı ve insanın dinlemekten kendini alamadığı her dinleyişinde daha bir kendini bulduğu bir şarkı bana göre.
artemis
artemis
1 yıl
poseydon bu hisleri senin gibi ben de hissediyorum artık.çok sevdim çünkü.teşekkür ediyorum.
poseydon
poseydon
1 yıl
@artemis ne demek rica ederim.
ejderiyaci
ejderiyaci
1 yıl
@artemis İyi dileklerin için teşekkür ederim,umarım hep gülümsersin.
artemis
artemis
1 yıl
@ejderiyaci ben teşekkür ederim ve umarım sen de iyiliklerinin karşılığını bulursun :')