onumarkamsobee
güneş kendini hafif hafif göstermeye başladı ve yıldızlar köşelerine çekilmeye gittiler. bazılarımız da güzel güzel rüyaları ile uykularının tadını çıkartıyorlar. bazılarımız ise, benim gibiler, uykularından kaçınmış dışarıyı izliyor veya oturmuş not çıkartıyor. gerçi karşımda hala okulun projektörlerinin ışıkları açık. sokak lambalarının ışığı sönmüş olsa da güzide okulumun açık. evet evet ben yine gitmeyeceğim sabah okula. bunun sebebi uykusuzluk falan değil. bana gelen tebliğ.. şaşırtıcı. bir gidip öğrenelim bakalım neyin nesiymiş.. araçların geçme sıklığı yavaş yavaş artıyor. gece ne de güzel azdı oysaki. İnsan müziğini dinliyordu arkadan başka sesler pek gelmeden. şimdi gelin görün ki araçların motor sesleri de karışıyor şarkılara. a! bir dakika sanırım biri uyandı. kapı sesi gibi bir ses duydum. ya da ben gaipten sesler duymaya başladım.. İyice beter olacak gibiyim.. günaydın size efendim.. gelecek olan gecede neler olacak bakalım?..

Yorumlar

misty
misty
1 yıl
günaydınlar olsun :)gecenin o büyülü havasının güneş in hafif doğuşuna kuşların seslerini duyduğumuz son ana kadar başka alemde gibi oluyorum ben de.sonra arabalar başlıyor ve gerçek dünya ya dönüş yapıyorum.
onumarkamsobee
aynen oyle. nasilsin:)
misty
misty
1 yıl
İyiyim sanırım :)uykumu hafiften bir düzene sokmaya başlayıncaya rahatladım biraz.ne kadar sürer bilinmez tabii bu durum.seninki de düzelse bir hele ki rüyaların :/
onumarkamsobee
benimki düzelmeyecek sanırım snorlax. dün denedim. haşatımı çıkardım voleybolda scheri'de iki büklüm uyuya kalmışım oturduğum yerde. yarım saat bak. sonra kolum acıyordu zaten. yurtta yatayım dedim. saat 10 gibi yattım ama 3 sefer uyandım. üçü de aynı tür rüya yüzünden. en son bağırıp ağlayınca yine sabahı ettim... yatamadım. yine kendimden geçtim sızdım sabah 7de.. 2 buçuk saatlik uyku şu an bendeki. bu gece de uyutmazsa, yandığımın resmidir. ama senin adına çok sevindim. o düzenini bozma aman diyeyim :)
misty
misty
1 yıl
umarım sürekli olur durumum çok güvenemiyorum kendime ne yazık ki teşekkür ederim :) aslında senin durumun yabancı değil bana geçen sene ben de öyleydim ilk geldiğim dönemde bir sıkıntı almıştı beni ve sürekli kabuslar görüyordum.sürekli aynı rüya biri bir inşaattan alıyordu hep.artık uyumak istemiyordum sırf gormeyeyim diye.rüyanın sonunda hep sevdiğim bir insan olduğunu görüyordum onun çünkü.ama sonradan düzeldi allah tan ruh halim bir nebze olsun düzelince.belli sende de öyle bir durum mevcut ah bir rahatlasan hepsi düzelecek de nasıl işte.İnşallah kurtulursun bir an önce gerçekten zor çünkü.
onumarkamsobee
bakalım inşallah. geçer eminim geçer. ne zaman geçerse artık..