onumarkamsobee
bedenim artık iflas noktasına gelmiş demektir bu. başka bir açıklaması olabilir mi? durduk yere gözleri kararır mı bir insanın? ya da kulakları duymaz olur mu? elleri hissetmez? banyodan odaya nasıl geldiğini bilmediği olur mu? ucuz atlattım sanırım.. kendime iyi davranmam için daha ne gibi bir sinyal yollayabilirdi ki bu beden? son ana kadar beklediğine eminim. bu kadar ay, sabır taşı olsa çatlardı. yine iyi dayandı anlayacağınız. hala üzerimde bir düşecekmişim hissi var. çünkü başlangıçtaki gibi bir halsizlik, nefes almakta zorluğumsu, boğaz kuruluğumsu geldi.. biraz uyuyup dinlenmeliyim belki de? ne dersiniz? ben de bilmiyorum.. ama biraz kafamı dayamak istiyorum yastığa.. rüya göreceğimi sanmıyorum.

Yorumlar

imhotep
imhotep
1 yıl
oas dikkat et kendıne ya. İki geyik yaptık senle benım şanssızlıgımın negatıf alanına senide soktum yine hemen basına birşey gelmiş.
onumarkamsobee
imhotep bu senden kaynaklı değil, benden kaynaklı. kahvaltı ve öğle yemeği bıraktım iki üç haftadır. önceden sadece kahvaltı yapmazdım. midem bozuluyor diye kahvaltıyı komple bıraktım. sonra akşam da çok yemez oldum. e sabaha kadar sanırım acıkıyorum. dün gece de iflas bayrağı çekti işte. en azından odaya geldim :d sen sıkma canını. negatif değil ki senin alanın :)
kirlibeyazkedi
ya neden yemek yemiyorsun? allah korumuş ki banyodan çıkmışsın. dikkat et, geçmiş olsun oas.
onumarkamsobee
kirlibeyaz edecegim bundan sonra. bakalim..
onumarkamsobee
tesekkur ederim..
imhotep
imhotep
1 yıl
ya benım alan negatif oas orası kesın de sende baya çabalamıssın şimdi anladım :) dıkkat et kendıne ya olmaz böle.
onumarkamsobee
dikkat edecegim imhotep. uyku bozuklugu da bozdu beni belli. düzelirim ben ya:d
kirlibeyazkedi
bu site yüzünden uykusuz kalıyoz hep .
onumarkamsobee
benim siteyle alakali degil kirlibeyaz. uyuyamadigim icin sitede takiliyorum ben