onumarkamsobee
İçimizde bir şeyler kopuyor çocuk.. pata küte girdim yine konuya. hiçbir giriş cümlesi olmadan. e alışkın olman lazım artık, yadırgamıyor olman lazım. nelerin koptuğunu bilmiyoruz, değil mi? biz daha bu yazıya neden başladığımızı bilemezken, içimizden kopan şeyleri ya da kopuş nedenlerini mi bileceğiz? gülüyorum buna sadece. nereye gidiyoruz? emin miyiz biz? sanmıyorum. belki de bize gereken uzaklaşmaktır. ama öyle görünüşte uzaklaşmak değil. bildiğin uzaklaşmak. her zaman girdiğimiz iki site mevcut zaten. İkisinden de uzaklaşmak. e tabi bir de whatsapp denen zımbırtıdan uzaklaşmak lazım. ki zaten ondan uzaklaşması kolay olacaktır. sonra da çıkartıp şapkayı başımızdan düşünmek lazım.. şimdi o telefonun "dııd" sesini duymamak için, yalnız olmamıza rağmen, kulaklıkla son ses İlyas yalçıntaş'ın son albümünü dinliyoruz. gerçi son mu onu da bilmiyoruz ama neyse. bu arada fark ettin mi çocuk? bugün canımız yandı. bilmeden yaktık. boş bulunduk belki de. fazla kaptırmıştık. bundan dolayı sanırım. gardımızı indirmemeliydik belki de.. bu da mı ders oldu bize? uzun zaman olmuştu seninle konuşmayalı. gerçi sen yine susuyorsun. ben şu an kendi kendime konuşuyorum. ne güzel de çiseledi yağmur, değil mi? altında etrafı umursamadan ne de güzel şarkılarımızı söyleyip, kendi kendimize güldük. :) biz hep böyleydik. özlediğimiz yağmur geldi sonunda. aldı yorgunluğumuzu. bu akşam erken mi uyusak? bence erken uyumalıyız. neden bilmiyorum ama bu akşam öyle bir istek doğdu içimde. ayrıca iki üç gündür rüyalarda o kadar rahatsız da olmuyoruz. doktora gitmemizi tavsiye etmişlerdi. biz de düşünmedik değil bunu. fakat kendimiz aşmaya çalıştık daha önceki gibi. daha öncesinde de kendimiz aşmıştık ilaçları boşverip. olaylar madem bizim beynimizde oluyor, hafif de olsa orada neler olabileceğini kontrol edebiliriz. bu arada bu adam neden hep böyle ayrılıklı şarkılar bestelemiş? sebep nedir ki? neyse biz artık gidelim mi çocuk? şimdiden başlatalım mı planımızı? "unutmadım.. gücendim o sözlere.." düşündüğümüzü gerçekleştirmeye başlayalım bakalım. bu arada snorlax hissettirdin ama susuyorsun. İyi misin?

Yorumlar

misty
misty
1 yıl
uzaklaşmak çözüm gibi görünüyor ama olmuyor be oas en azından bende işe yaramadı.sen belki aradığın şeyi bulursun uygulayınca.İnşallah da bulursun çünkü ben bilinmezliğimden çok kurtulamadım.sebeplerimizin farklılığı olduğu için belki benim durumum kötü bir örnek olur sana o yüzden içini karartmayacağım.İyi miyim? İyiyim sanırım bazı şeyler üst üste geldi ve ben en basit şeyi, kaçmayı denedim oysa ki çok kızardım bu görüşe.ama sonrasında bazı şeylerin üzerine gidilmesi gerek çözüm için savunmamı anımsayıp ona göre hareket etme kararı aldım.
onumarkamsobee
snorlax bu geceden itibaren başlarım :) senden de aldım haber, tamamdır :d doğru bir karar almışsın gibime geliyor. kaçmak benim için hiçbir zaman doğru bir çözüm olmadı.. şu an kaçmıyorum. sadece sakin kafayla düşüneceğim.
misty
misty
1 yıl
İşte ben de onu yapmaya çalışacağım sen de güzel bir karar vermissin en başından daha çabuk çözüme ulaşırsın.benim belli bir süre kaybım oldu mesela.
onumarkamsobee
alışkanlık diyelim de bu gece gidemeyeceğim sanırım :d
misty
misty
1 yıl
zamansız mı geldim ne yaptım :d dur bakalım ileriki saatlerde durum değişir belki :d
onumarkamsobee
buradan gitsem whatsapptan gidemicem belli :d ulan bir gitme kararı aldım :d
misty
misty
1 yıl
ahaha evren sana giitmeeee diyor :d
onumarkamsobee
yok canım evren bana "defol git artık." diyor da ben zorluyor gibiyim :d