onumarkamsobee
düşüne düşüne kafayı yiyeceğim bir gün. yahu kafama takılınca, düzelemiyorum. İlla bulacağım ben onu. deniyorum deniyorum olmuyor. bir şarkısı vardı linkin park'ın. klibinde bir kız diğerleri tarafından neredeyse görünmezdi, suskundu. evinde de pek hoş bir ortam yoktu. o da gidip resim yaparak atıyordu içindekileri. hatta eliyle çarpıyordu boyaları tuvale ve ağlıyordu. daha sonra ise linkin park'ın şarkı söylediği yere koşuyordu klibin sonunda. ben bu klibi de şarkıyı da hatırlayamıyorum. delireceğim. :( yahu neydi ulan bu? İşte takıntılı olmaya koyalım böyle konulara. odın sen sanki biliyordun bu şarkıyı :/ bana bu şarkıyı söyleyen kimdi :/

Yorumlar

onumarkamsobee
buldum! numb!
sputnik
sputnik
1 yıl
linkin park-numb
misty
misty
1 yıl
en illet şey var ya geçen de bana oldu iki gün düşündüm bilen de yok asabım bozuldu.ama buldum sonundaaa :d İnşallah bulursun sen de :d
anonim
anonim
1 yıl
numb olmasın o. youtube a linkin park yazınca ilk sırada çıkıyor.
mikasa
mikasa
1 yıl
numb şarkının adı ben de çok severim :)
artemis
artemis
1 yıl
numb mı acaba ?
anonim
anonim
1 yıl
somewhere i belong
karakeci
karakeci
1 yıl
ben sana spylim numb dedigin sarki bence :)))
onumarkamsobee
hanımlar beyler youtube'ye yazdığımda önceden bulamamıştım. sonradan yazınca buldum. çok teşekkür ederim :)) snorlax buldum kız buldum :d hatta bu geceyi linkin park gecem ilan ettim :d ikinci anonim bay, o da güzel şarkı ama aradığım numb..
free
free
1 yıl
ikinci anonim bay ne yaw :) yarışmamı düzenledin :)))
onumarkamsobee
free iki tane anonimbay girmiş yoruma. ben ne edeyim? karışmasın diye dedim :d yoksa yarışma düzenlemek ne haddime :))
free
free
1 yıl
benim gözler gitmiş ya bal kavonuzunun dibinden gözlük camı yaptırsam iyi olcak galiba görememişim birini :))) düzenle gı düzenle ama konu bulmak lazım :)) ne olsa ki ?
onumarkamsobee
kırmızı mavi diye sıralanmışız resmen. karıştırman normal free :) bilmem ki ne olsa ki de biz düzenlemeyelim ya :) düzenleyeceksek de jüri olmayalım :)
free
free
1 yıl
@oas niye olmuyoruz jüri neyimiz eksik gı ?
onumarkamsobee
haksızlıkımsı olur bilemedim free.
free
free
1 yıl
peki bakalım filozof hanım sen öyle diyorsan öyledir :)