fenomen
fenomen
1 yıl
bir sene önceki benden eser yok. o kendine güveni full , herşeyi yaparım ederim havasında olan , insanların sözüne güvenen , o heyecanlı , tezcanlı , hep birşeyler içeeisinde koşan , hep birileriyle tanışamak isteyen ,... ben yok artık. haketmediği yerde olan insanlar , yalakalık yapıp bir yere gelen insanlar , değer verdiğin ama o değeri haketmeyen insanlar ... yani kısacası hayat enerjimi çalan bütün insanlara buradan direk ısmarlıyorum.

ya 2015 yılına güsul abdestsiz mi girdim ne yaptım bilmiyorum ki. sözleşmeli alımlar oluyor 2014 kpss si ile alıyor 2015 kpss ile alsa başvuru yapabileceğim dedim polis olayım her sene olan barajı yükselttiler 2 puanla o da gitti. bir yerle daha anlaştık desiler peraonel çıkacak seni alacağız. personel alım izini çıkmadı. zaten eski iş yeri olayı malüm anlatmıştım diye hatırlıyorum. ya nazar mı değdi birisinin bilmeden ahını mı aldık. veya bunları yaşamamız mı gerekiyordu.

ama özellikke bu son 1 sene içerisinde yaşadıklarımın her birine tecrube olarak bakıyorum. artık çevreme ve yaşadığım olaylara toz pembe değil de daha mantık çerçevesinde bakıyorum

neyse gecenin bubsaatinde davetsiz arkadaşlwrım geldi hoşgeldiler :))

Yorumlar