onumarkamsobee
ben sana laf söylemeyeyim de kime söyleyeyim? bre mübarek! otobüste açmışsın sıcak tarafı, bir de sigara yakmak nedir? onu da içiyorsun, üstüne bir de gaza basıyorsun. midemin icine ettin! biriniz atarlı, biriniz giderli. "la havle" çekip duruyordu. bir ara uyudum. o uyku aramda iyi ki uyumusum diyorum. birini beklemisiz bir yerde, sonra bırakmışız. iki kaptan arasinda da bunub tartismasi oluyordu sanırım bir ara. annem ise ayri bir alemdi. su an işte, gece vardiyasinda bu hafta. gelip uyumasi lazim ama eve gelmemi söyledi. rahatca uyusun diye gitmeyecektim. neyse ki teyzis ile konusmuslar. uyusam mi bilemedim geri. neredeyiz ulan biz? karşıdaki daglar bembeyaz.. sanki benim o taraflara yaklaştık.:) az kaldı belli. bu yolculuk gecmek bilmedi. bu saatte normal olmasi gerekenden gerideyiz, ama bakalim. günaydın hepinizeeeeeee. uyanin hayde! aksam oldu. okulunuz yok mudur sizin? olmuyor böyle. :)

Yorumlar

onumarkamsobee
bu arada yeni geçtik de "gömü" neresi ki? hic hatirlamiyorum ben böyle bir yer :/ google amcaya gideyim ben..
free
free
1 yıl
denizliye mi gidiyon gı ?
onumarkamsobee
he gız free denizli'ye gidiyom :d
free
free
1 yıl
slm söyle gi benden o şehire :) film sevenler derneği duruyormu yerinde ?
onumarkamsobee
soylerim free. ben bir varayim söylerim. :) ben öyle bir dernek hatirlamiyorum :/
blue
blue
1 yıl
arkadaşım samsundan buraya otobüsle gitti 9 da buradan kalktı öğlen 1 de daha corumdalardi 150 km yolu 4 saatte gitmişler işkence gibi
onumarkamsobee
aynen öyle blue. normalde malum turizm hızlı giderdi. bugun yolda kalan kalana gibi oldu
free
free
1 yıl
nasıl denizlilisin sen gı eski mühendislik fakultesının az üstünde şuan muhendislik değil uçaklı fakülte diyeyim anlarsın :))
onumarkamsobee
mübarek sen benden iyi biliyorsun oralari. neden acaba free? memleketin mi yoksa bir ara okudugun yer mi? veya hala orada misin :)
free
free
1 yıl
he mübarek iyi bilirim oraları... nerde olduğum konusu hakkında bu ortamda bilgi vermek istemiyorum ama denizli bildiğim bir şehir :)hey gidi eflatun hey :)))
onumarkamsobee
sen bilirsin :) eflatunun yerinde yeller esiyor şimdiii.. yine kafeler falan var ama eski yerini tutmuyor :)