Saçın Bozulmuyor Mu?
Saçın Bozulmuyor Mu?
baslayan bi ilişkimden bahsetmistim.. evet hizli basladiii hizli bitti.. kaybettiğim tek sey güven... mutlu muyum mutluyum evet, daha da ilerlediğinde çok daha kötü olacaktim...aslında kaybeden kendi oldu...hep demisimdir ona da söyledim, benim sevgim kadar sen bana sevgi gosteremezsin diye... evet terk edildim... ama hakliydim ve her sey ortadaydi... hakli olduğum halde cicekcideydim, yapici olmaya calismistim çünkü.. ve ayrilik mesajini cicekcide aldim... dedim ki yine haddinden fazla değer vermissin be adamim...dolastim sahilde, arabada bol bol dertlestim ve yüzleştim kendimle.. o an dedim ki şimdi hayat güzel diyebilecek misin ?? gülümsedim :) hayat güzel güzel, şimdi daha güzel dedim...bir sey daha öğrendin bak, öyle kalbinin kapilarini her yüzü gulene acmayacakmissin... hayat, bir seyleri öyle ya da böyle öğretiyor... bir kez daha deneyim kazandim ve mutluyum, derim ya hani mutlulugunuza engel olabilecek seyleri def edin... kendi kendini def etti zaten... o da mutlu olsun, bana giderken sen sevilmeyi gercekten hak eden çok iyi bi insansin dedi... demek ki hata benim hiç değilmiş zaten... demem o ki hayat bir seyler ogretiyor ve ogretmeye de devam edecek iyi veya kötü buna takilmadan devam edin yolunuza... ve her zaman yapici olun yikici değil... hayat güzel olsun hepinize... :)

Cevaplar

matricariachamomilla
matricariachamomilla
değer verdiğimiz şeylerin fazlalığı kadar müsaitiz kırılmaya.ama sonuçta kırılmak da bir tercih meselesi olabilir.sen gülmeyi seviyorsun : )
Saçın Bozulmuyor Mu?
Saçın Bozulmuyor Mu?
gülüp geçmeyi seviyorum... olumsuzluklar bizden değildir ✌😁
artemis👑
artemis👑
ben inşallah mutlu olursunuz demiştim.gudubet biriyim ondan mı oldu acaba .s.s.s benim yüzümden ayrildiniz bence ajsnsks
Saçın Bozulmuyor Mu?
Saçın Bozulmuyor Mu?
samimiyetinle söylediğini biliyorum onun için gudubetlik bi durum yok.. en azından bak mutsuz değilim @artemis 😊
artemis👑
artemis👑
mutsuz değilsen oley :')
Saçın Bozulmuyor Mu?
Saçın Bozulmuyor Mu?
her zaman.. sen de mutlu ol.. keyfin yerine gelsin artik