artemis
artemis
1 yıl
bu aralar hiçbir şeyden mutlu olamıyorum.huzursuzum.dün piazzaya gittim dolaştım,boyfriend jean,ayakkabı,iki tane hafif kısa üst ve yüksek bel kot,makyaj malzemesi,saç bandı falan aldım.bugün de giyindim bir güzel de makyaj yaptım"of artemis salak mısın gidecek bir yerin mi var kendine gel " dedim ve hemen kıyafeti çıkartıp makyajımı silip tv karşısına geçtim.alışveriş bile beni mutlu etmiyor.babam arayıp"gelirken ne istiyorsun"dedi ve çikolata alıp geldi iki saattir çikolataya bakıyorum onu da yemek istemiyorum. dünyanın en güzel en tatlı beyaz kıyafetini aldım dantelli bi şey.eve gelince fiyat etiketiyle beraber dolaba koydum elime dahi almak istemiyorum. canım sıkılınca yaş pastalar kurabiyeler yapıyorum"offf kim yicek lan bunları" diyorum masada ağlıyorum.galiba depresyona girdim hayatımda mutlu eden bir şey de yok.ama kötü giden bir şey de yok.öyle tam ortada bi şey.sanırım bu daha da kötü.belirsizlik. esra erol'u izliyorum ordaki erkan'a evlenme teklifi edicem.bende tam gaza gelip birine evlenme teklifi edecek tip var zaten.neyse spora gidiyorum da bi nebze kafam dağılıyor.normal egzersiz dışında 50 crunch,50 jump squat,5 dakika plank,50 jumping jack yapıyorum.tabi ip atlama da var.bi şey diyeyim mi.ben mutlu oluyormuşum bunları yaparken bugün bunu farkettim.spor yapıyorum sanki dünyanın en mutlu en tatlı kızı ben oluyorum.yaşasın spor yapmak *,*

Yorumlar

poseydon
poseydon
1 yıl
sen pasta yapmayı sevmeyen de bir insandın. spora başlamana sevindim ve iyi de yapmışsın. spor insanın her türlü yönden rahatlatıyor.
mahrez61
mahrez61
1 yıl
sen 24 saat spor yapmaya bak o zman:))
karakeci
karakeci
1 yıl
hihihi harika demek sende sporla mutlu olanlardansinnn :)))
artemis
artemis
1 yıl
poseydon doğru hatırlıyorsun evet :) spora pek fazla ihtiyaç duymuyordum ama başladım teşekkür ediyorum *,* @ mahrez 24 saat baya fazla :d ama mutlu oluyorum ya cidden. @karakeci sen de öylesin sanirim :)
poseydon
poseydon
1 yıl
@artemis başlaman iyi olmuş. spor bir ihtiyaç değil bir gerekliliktir bana göre.
karakeci
karakeci
1 yıl
canim skilsin yemege cikolataya degil kaloriye saldiririm :d
artemis
artemis
1 yıl
poseydon evet spor gereklilik ama ben sporsuz daha iyiydim :( sporla daha mutluyum bu yadsınamaz bir gerçek *,*
poseydon
poseydon
1 yıl
@artemis o halde sporla olan mutluluğun her zaman daim olmasını diliyorum.
artemis
artemis
1 yıl
@Poseydon yaaaa slk seni yerim teşekkür ediyorum aminnnn
artemis
artemis
1 yıl
@Poseydon yaaaa slk seni yerim teşekkür ediyorum aminnnn
anonim
anonim
1 yıl
5dakika plankkk. tebrikler valla 😊