ikizler
ikizler
evet @oas yine sen.arkadaş size hukukta geleceği görme dersi mi veriyorlar anlamıyorum :) bu gece film izledikten sonra kitap okuyayım dedim ama fenerin maçı olduğundan odada da yurtta da bir coşku kitap falan okuyamadım.İnternette de yapacak bir şey bulamadım.buradaki eski mesajlarımı ve yorumları okuyordum.gözüm 2.11.2015 deki mesajıma takıldı.tabi ben de bu boşlukta düşünmeye başladım.yorumlarda ileride denk gelir demişsin ve geldi. atatürk gibisin vesselam :) oradaki gibi yine benim hangi şeyleri teptiğim kafama takıldı.bu sefer asıl merak ettiğim geçmişte teptiklerim değil, asıl simdi neler tepiyorum sorusu. hakikaten ne fırsatlar tepiyorum da benim haberim olmuyor.gelecekte daha net gözükür herhalde.belki de geçmiştekileri tepmesem şimdi daha farklı olacaktı.belki de şimdiki fırsatları tepiyorum gibime geliyor ama tüm bunlar beni asıl fırsata götürüyor.bilemem bunu.bekliyorum bakayım ne çıkacak diye.en son odamda yeter diye bağırdığımı hatırlıyorum sonra kendimi dışarı attım bir çay ocağının bahçesinde çay içip buraya içimi döküyorum.bu iç dökmenin görünürde bir yararı yok belki ama rahatlatıyor insanı.benim en çok merak ettiğim ölmeden saatler önce ne düşüneceğim...neyse ben bir yudum daha alayım şu çaydan yoksa soğuyacak. herkese iyi geceler. rüyanız da da umutlarınızı görün...

Cevaplar

onumarkamsobee
onumarkamsobee
o mesajda da bana laf ile başlamışsın. doğru mu hatirliyorum konuyu diye bir baktim da dogru hatirliyormusum:) sen diyordun dertsizim, ben diyordum vardir bir sey.. varmis. düşününce sanirim tepiklediklerin meydana çıkmış. herkes bir seyleri teper sanki. ileriyi görmek demeyelim de vardir bir seyler diye düşünmüştüm o zaman ben. varmis.. gecmiste teptiklerin icin bir sey yapamazsin. zamani geri alamıyoruz sonucta fakat simdinde bir seyleri tepmeden oturup düşünebilirsin ki gelecegin de sekillensin.. cay konusunda da afiyet olsun. bunlar da biraz dert olmuyor mu bu arada? :)
ikizler
ikizler
bunlardan kasıt ?
ikizler
ikizler
ayrıca haklısın.şimdi yurda geldim oturdum çeviri yapacağım metne bakıyorum.kafam dağılsın biraz :)
onumarkamsobee
onumarkamsobee
düşündüklerin. seni düşünceye iten şeyler..
kolay gelsin sana :) ben de uyuyacagim sanirim :) sizin yurdun girisi bu kadar gec mi :/
ikizler
ikizler
sıkıntı olmuyor sabaha kadar görevli uyanık.ondan kapı açık oluyor. eyvallah oas.şu iten şeyleri kökünden kesmesini biliyorum ama uygun zaman ve mekan gelmedi daha :) sanada iyi uykular :)...
onumarkamsobee
onumarkamsobee
bizim de gorevlimiz uyanik oluyor ama tutanak tutuluyor 23.00dan sonra gelene :/ haksizlik ama bu.. kökünden kesmek? oldu mu simdi? gelir elbet zamani. bak o zamani da bekliyorum. merak ettim :) tesekkurler. sana da iyi geceler :)
ikizler
ikizler
zaten bunu kessek yeni bir şey gelir.İnsanoğlu bu dertsiz kalırmı hiç ;)
ikizler
ikizler
teşekkürler.sabah oldu ama sıkıntı yok :) o zaman da günaydın :d
onumarkamsobee
onumarkamsobee
e ama lutfen ikizler. sen dertsizdin unuttun mu :) günaydın. ben sana yazip uyudum sanirim hatirlamiyorum da sen uyumadin galiba gece ceviri icin :)
ikizler
ikizler
tamam oas zamanında yanlış bir şey söyledik vurma yüzümüze :) uyumazmıyım gece uykusu önemli derse biraz geç kalsam da olsun. :)
onumarkamsobee
onumarkamsobee
tamam ikizler bir daha demem :) gec kalsan da. hayırlısı. gunduz uykusu vermiyor gecenin dinlendirici etkisini. gece uykusu daha dinlendirici, rahatlatici:))