onumarkamsobee
ben buraya bir plan ile gelmiş idim aslında. neler anlatacağıma dair bir plan... tabi ki yine o plana uymayacağım. başta o planı bozdum zaten. girişim böyle olmayacaktı. neyse. bugün üç cephede savaştım. sinirimi tutmak için canım çıktı, en son dayanamayıp annemi aradım ve avm'nin girişinde ağladım. ben ağladım. evet, ne var yani? :d o ara itiraf etmeyeceğim bir şeyi itiraf ettim birine. kardeşime içimi döktüm. sinema efendim. daha doğrusu sorun bir tane üzerinde "star wars" yazılı uzun kollusunun kaybolması. sinemaya gidecektik. benim sevgili kardeşim, tutturdu bunu giyeceğim diye. gelin görün ki bulamadı bunu. daha sonra ise bizim maceramız başladı. zorla evden çıkarttık. suratsız bir şekilde gittik. her şeye yok diyor. alacağımı söylüyorum tekrardan ama yok. en son avm'de patlak verdim artık. girdiğim yerden çıktım ve biz koptuk. aradım annemi böyle böyle böyle dedim. o da aldı telefona kardeşimi, konuştular. sorun halloldu mu bilmiyorum. gittik biz filme. tabi girmeden önce ben bu sinirle boğuşurken benim sevgili arkadaşım benim ona tavır yaptığımı düşünmüş. ama ben bu mübarek insana yapaarsam ona söyleyeceğimi söylemiştim. :( bir cephemi kardeşim aldı, bir cephemi de arkadaşım aldı. diğer cephede ise hoşlandığım bey. ben bu iki cephenin birleşimiyle, üçüncü cephede hoşlandığımı itiraf edip girdim filme. animasyon falan ama yine gözlerim doldu. :/ kardeşlerimin yüzü gülüyordu ama bakın, bu bana yeter. filmi halledip eve geliyoruz. dolmuştayım. dangalağın biri gelmiş 150 liraya bir kızla birlikte olduğunu bağıra bağıra ilan ediyor. diğer mal arkadaşı da buna şaşırıyor ve daha çok dikkatleri üstlerine çekiyor. bre mallar önünüzde bir kız ve iki küçük kardeşi var. ben sizin.... neyse. bu dolmuş macerası bitiyor ve gidip diğer dolmuşa biniyoruz. burada da iki mal var. dİkmişler gözlerini bakıyorlar. açıkta bir şey mi vardı ki? ya da ben mi paranoyak oldum ki? anneme anlattım, "oas artık etraf böyle." dedi bana. paranoyak olduğumu düşünmüyorum. daha geçen gün buradaki kyk'den kız kaçırmışlar. :d bağırmasına rağmen, "tecavüzdür o asdsaf" yapmış millet. nedir lan bu? allah belanızı versin sizin! bunlar da dördüncü cephemi oluşturmuş, şu an fark ettim. başta üç demiş olmam lazım çünkü. dörtmüş, affedin. şu an ise oturmuş nemrudun kızı dinliyorum. türkülere sardım bu gece. aşık veysel ile başladım, kazancı bedih ile devam ediyorum. kendimi bir an lise iki zamanımdaki gibi hissettim. sanki duvarlarım tekrardan meydana çıkacakmış gibi. korkmuyorum dersem, yalan olacak. duvarlarımın tekrardan meydana çıkmasından korkuyorum. İyi bir şey değil biliyorum çünkü.. nereden nereye geldim ben yine, öyle değil mi? huyum kurumasın. hep böyleyim ben. yarın yolculuk vakti. annemin veda kahvesini de içti. hayrettir ki benim istediğim türden olmuş. annem içmezdi böylesini.. "nemrutun kızı yandırdı bizi, çarptı sillesini felek misali. sil yazımızı kurtar bizi, çarptı sillesini felek misali. mevla'm gör bizi.." diyerekten gidiyorum efendim. kendinize cici bakınız..

Yorumlar

parasetamol
parasetamol
1 yıl
vah garibim vah :(
onumarkamsobee
aaa asıl şeyi unutmuşum. benim kardeş yatağında buldu uzun kollusunu :d ah parasetamol ah.. :/
artemis
artemis
1 yıl
yaaa seni yerim.yanlış düşünmüşüm :(
onumarkamsobee
bunu biraz geç anladın ama olsun. sonunda anladın. bütün sinir sendne çıkacaktı ama avm'deki teyzeden çıkartmaktan son anda kurtuldum :/
artemis
artemis
1 yıl
hepimiz sinirliydik bugün .s.s.s
onumarkamsobee
geçti sanırım artık .s
parasetamol
parasetamol
1 yıl
abla olmak zordur ,kardeş olmak paha biçilemez :) .. bu arada oas aslında artemis ,artemisde snorlax mıymış.poseydon aslında odin ,odin de ikizler mi? kim bu hem anonim olup hemde cifte hesaplılar.bu gece site hararetli :)
onumarkamsobee
kardeş olamadım. ablayım. benim ikiz kardeşlerim var parasetamol ve sen sanırım kardeşsin :d valla ben bir kere anonimbayandan yazdım. o da sırf birini sinir etmek içindi. bir kere de nick alıp kendimle tartıştım :d anonim olup da nicki olanları ben bilmiyorum :d
parasetamol
parasetamol
1 yıl
İkizler :) bn dedimdi . demek kardeşlerin bu nick ile yazıyor :)tamam şakaydı :)
onumarkamsobee
evet annem de aslında hanımeller ama işte gözlüğünü takmayı unuttuğu için mavi nick almış :d
parasetamol
parasetamol
1 yıl
upsss...
onumarkamsobee
babama da ne nick alsak diye düşünüyoruz :/ benden gizli çevirmişler ama ben anlarım. üzgünüm.. sizin anne babalarınızı bulma yönünde ilerliyorlar :(
ikizler
ikizler
1 yıl
bundan sonra sana aylık silah ve cephane yardımı yapacam oas.her cephede kullanmalık.daha ağırlara ihtiyacın olursa liste gönder bana . ilk kafile sabah 10 da çarşambada. :) dalgası bir yana anladığım kadarıyla erkek kardeşinden çekmişsin. benim kız kardeşimden ve erkekler olarak kız kardeşlerimizden yediğimiz tripleri düşün inan daha ağır. :)
ikizler
ikizler
1 yıl
gerçek ikizler 2014 yılında ygs den sonra kayıplara karıştı.sonra yerine yahudi mohiz kohen geçti. :) parasetamol ne yaptın sen efem zaten hararetliydi temelli karıştırdın ortalığı :)
onumarkamsobee
ikizler pazar günü öğleden sonra gelse bu kafile? ben denizlideyim :) yahu biri değil ki. bak her gidişimize yer değiştiriyor trip atn kardeş. bugün küçük olandı. bundan önceki de ondan bir dakika büyük olandı sanırım. "bir dahakine yaparsanız,..." dedim. m.. yok vallaha yapmam dedi ama yapacak :d abim olsun, trip atayım, erkek arkadaşıma karışsın. beni dışarı çıkarsın :d
onumarkamsobee
ikizler bu senin ikinci yılın mı okulda da 2014ten soonra kayıplara karışıyor :)
ikizler
ikizler
1 yıl
İşte onların hepsini biz abi olarak yapıyoruz.ama sen önce doğmakla kaybettin şansını.belki bir gün bir türk filmi yaşanır hayatında :) sen gelesiye sistemler anca hazırlanır :) denizliden gelirken manisaya doğru da el salla benim için :/ ikizler finallerden sonra gelecekmiş de
ikizler
ikizler
1 yıl
evet 2.yılım. 1 sene hazırlık okuduk.şimdi de 1 den devam ama ben bu fakülteyi bırakıp başka üniversitenin bölümüne geçmeye uğraşıyorum sen düşün artık :)
onumarkamsobee
ben anneme dedim.. anne dedim neden ben ilk?.. neyse artık. bence erkek kardeşler de abilik yapabilir :) hayatımda türk filmi yaşanır mı bilemiyorum. bir bakmak lazım. eğer yaşanırsa, ilk sana söyleyeceğim :) sallarım tabi ama bak baştan söylüyorum benim coğrafyam sıfırdır.. sanırım bulurum ama onu.. finallerden önce gelmek gibi bir düşüncen yok mu?
onumarkamsobee
bu sene neden girmedin? puanın da kırılmayacaktı senin :)
ikizler
ikizler
1 yıl
yok.14 saat git 14 saat gel 1 hafta için uzun mesafeler.hem gitsem çoğu kişi üniversitelerde olduğundan şehirde kimse de olmayacak.birde samsunu seviyorum ben.deniz falan iyi oluyor ama egemi hiçbir şeye değişemem :)bak şimdi otobüs giderken otobüsün ön soluna doğru el sallıyorsun denk gelir o :)
onumarkamsobee
arkadaşlar için de geliyorsan başka tabi :) sen de haklısın :) tamam öyle yapacağım. zaten sol camda olacağım ben :)
ikizler
ikizler
1 yıl
istediğim bölüm ve üniversite için biraz çalışmam gerekiyor onu da bu seneye yetiştiremezdim.ondan dolayı
ikizler
ikizler
1 yıl
sadece arkadaşlar için değil.aile de var ama geldik 20 yaşımıza.ayrılma ve hasret konularını hafifletmek lazım. sana da iyi yolculuklar o zaman :)
onumarkamsobee
anladım.. kolay gelsin o zaman. ne diyelim? :)
onumarkamsobee
bizim tarafımızdan halloldu bence de aile tarafımdan emin değilim ben :) teşekkür ederim :)