onumarkamsobee
belki ayıp olacak ama söyleyeceğim. yedim lahmacunumu ailemle. geçtim otogara. bu sefer beklemedim. valizin birinin fermuarinin bozulmasini da takmıyorum. :d sinir olmuştum fakat su an gecti. niye mi? valla otobüsteki televiyon sağ olsun. İçinde film var, kanallari çekmiyor ama olsun. belki de çekiyordur. üstelik usb kısmı da çalışıyor. telefonum ne de güzel şarj oluyor. :d keyfim yerine geldi anlayacağınız. umarım bu otobüs de geçen seferkinin yaptığını yapmaz. yani erken geldim diye geç ulaştırmaz beni yurduma.. :/ neyse ben filmime döneyim. :d hey bu gece buraları baya işgal edeceğim sanırım. uyumayın bari. :p heyo nasılsınız? :d

Yorumlar

onumarkamsobee
tamam dipnot, samsun'da bekle beni. geliyorum. tirstim ama olsunduu:d
imhotep
imhotep
1 yıl
gecen samsuna gelırken komple o pc bozuktu benım. 45 koltukdan özenle nokta atısı yaparak secme gibi bir yetenegim var. bu 5 senedır defalarca basıma geldi. ben özel bir insanım.
onumarkamsobee
mumyacım bir ara benim de basima geldi ama tv saglamdi sanki. bilemedim. olur öyle bazen. cok da seyapmamak lazim. sansli birine sectir koltugunu. ben hep kendim secerim kendi sansimdir diye :)
onumarkamsobee
dipnot firmam ne hi? ne benim firmam? :d hadi bakalim bul. :d sabah gelmezsen bozusuruz ama :d
artemis
artemis
1 yıl
dipnot ne kadar uğraştın ben ifşa ederim beybi gel ajsjjsksk *şaka*
onumarkamsobee
artemis sakani öperim yavrum benim
birak sabah gelsin bulsun. dipnot bu arada yol 14 saat sürüyor. hadi bu da sana yardimim olsun :d
artemis
artemis
1 yıl
şakanı öperim mi tövbe estağfurulah ;d
onumarkamsobee
evet m.. tamam dipnot. bak saatini de verdim. 14 saat ekle artik :d bekliyorum :d artemis seni mi opseydim? :(
artemis
artemis
1 yıl
şakanı öperim garip......şakanı s......gibi duruyor akjsksksk ayrıca evet beni öpeceksin ne bu beni suriyeye iteler gibi tavrın?
onumarkamsobee
e iste ben de o sakani s... demek istemistim aslinda :p ben mi seni iteliyorum? e hoh gülüm. siir yazayim mi sana :d dipnot ölürsem kabrime gelme istemem istemem istemeeeem. :p
artemis
artemis
1 yıl
haha bunu da dediysen artık -,- tamam.
onumarkamsobee
kiz siirlerimi biliyor millet. dayanamadi:d hi ok -.-