onumarkamsobee
gelmiş bulunmaktayım. millet beni uyuyorum sanıyor. ben ise geçtim önce nemrudun kızı dedim, şimdi de durdum urfalıyam ezelden diyorum.. :) uyku? var. baş ağrısı? var. halsizlik? tabi ki. olmasaydı kısır kalırdı. sonuç? ben hala ayaktayım. loknes de uyanmıyor ki kahvaltı yapalım. bir kaldıramadım kızı :/ ben ne diyorum böyle? bir aralar toptan bir veda konuşması yapıp kaçasım vardı buralardan. sonra dedim ne veda konuşması yapıyorsun sen? sessiz sedasız git oas. ben? ben ve kaçmak? çok da güzel yaptığım bir şeydir fakat yapmayacağım. ben kendi başının çaresine bakabilen bir kızım. bir yerlerden elimi eteğimi çekerek olmaz bu iş. en iyisi devam etmek. duvarların bir kısmını meydana çıkarmak. geçecektir her şey. bilmiyor musunuz her şey bir gün biter. buna insanın içinde tuttuğu duygular da dahildir. İşte bundan mütevellit kaçmanın anlamı yoktur aslında. yine saçmalamaya başlıyorum. mazur görünüz. uyumam lazım farkındayım. fakat gece uyumak istiyorum ben. bu sebepten şimdi uyuyamam. baş ağrımı da çekeceğim. o da benim acım. benim yani. :d günaydın. uyanın gelin buralara bir yerlere. keyfimi yerine getirdim. olmayanların da gelir inşallah. :)

Yorumlar

misty
misty
1 yıl
hoşgeldiin :d nedir bu sıra gecesi havaları :d ama güzeller seviyorum ben de.
atabeyko
atabeyko
1 yıl
bazen yazılarını okumya üşeniyorum sen ama hala uzun uzun yazılar helal olsun valla :)
alexithymic
alexithymic
1 yıl
ya bu nedir gitmek omü dedikodunun yeni modası da ben mi geri kaldım arkadaş? gerçi ben hiç gelmedim gibi de neyse :d bak oas moda insanın kendine yakışanı giymesidir demişler burdan yola çıkarak diyorum ki sana gitmek pek yakışmaz bence bari sen kal 🙈
artemis
artemis
1 yıl
ben bir gittim herkes gitmeye başladı .s.s noluyor yav kendinize gelin bu siz değilsiniz :d bak ben devam ediyorum
onumarkamsobee
hoş buldum snorlax :) unutmadım. haftaya :) sıra geceleri ayrı bir güzel evet :) sevilir, sevdirilir :d atabeyko bunun neresi uzun :/ teşekkür ederim :) artemis ben gitmiyorum ki. :)
onumarkamsobee
alexi ben modayi takip etmiyorum hicbir zaman :d hakli olabilirsin de sen de buradasin genelde :)