hiperkrat
hiperkrat
bir @parasetamol değiliz ama bizim de kütüphane anılarımız var be kardeş.. mesela bugün. çalışanları rahatsız etmeme gayesiyle ağır adımlarla ilerlerken eş zamanlı olarak yer bakınıyordum. boş masa bulmak hiç de kolay olmayacaktı. ama aramayan da bulamazdı. gözüme kestirdiğim o şanslı mekana, avına yönelmiş aslan edasıyla, giderken kaderin ağlarını çoktan ördüğünü fark ettim. masayla aramda 5 adımlık mesafe vardı ama arkamdan hızlıca gelen çocuk pek hırslıydı. ve büyük bir atiklikle beni sollayıp 'paat' diye eşyalarını bıraktı. kimi sevsem kısmeti açılıyor derdim de, böylesini ben de beklemiyordum :d sonra üst katta yer buldum tabi o ayrı :) bugün hayattan aldığım dersi sizinle paylaşmak istiyorum: hızlı olan kazanır arkadaşlar evet ama belki de yavaş olan daha başka bir şey kazanır. bilemeyiz :)

Cevaplar

parasetamol
parasetamol
dostum ,dostum ...
parasetamol
parasetamol
neden camura yatıyorsun.diyeceksin ki tıp dersliklerinin orada.diyeceksinki heliport.diyeceksinki besyo.veterinerlik.saat kulesi.
parasetamol
parasetamol
uykundan çalmayayım.nasıl olsa atarlı deyip kaynattın.artık mekanda kalabalık.dek gelmeyizde zaten.
parasetamol
parasetamol
sen yarın gelmiyeceksin.gelsende beni bilmeyeceksin.bir bardak kahve içmeyeceksin. dostum vakit gec oldu. gitmek vakti. uyumalı ki hipofiz şaşmasın.
parasetamol
parasetamol
emaneti aldın mı
parasetamol
parasetamol
umarım görmen gerekeni görmüşsündür.