52hertz
52hertz
1 yıl
bu duyguyu yaşamayalı epey zaman olmuş. ayaklarim yere basmiyor. kalbim gogus kafesimi zorluyor adeta disari cikmak icin. soğuk terler akitiyorum. hayal aleminde kayboluyorum her vakit. ve onu dusundukce kalbimde ve o civarda bi gıdıklanma oluyor. inaniyorumki o bana evet dese 2. eveti nikah masasinda olacak. ben asik oldum. bunu soylerken bile elim ayagim boslaniyor. ama face gibi yerlerden gonderdigim istegi reddetti. beni tanimiyor. sadece goz aşinaliği vardir. arkadaslar beni bu hale sokan bu kizi ben ikna etmeliyim. allah rizasi icin fikir verin. kiz arkadaslardan rica ediyorum ozellikle. kizin beni kabul etme ihtimali mevcut imis. ama zor gozukuyor. ne yapmaliyim durum cok ciddi. yorumlarinizi bekliyorum.

Yorumlar

anonim
anonim
1 yıl
kardeşim öncelikle senin adına mutlu oldum. düşündüm de ulan 6 yıl olmuş senin gibi bişeyler hissetmeyeli. İnşallah fark edilirsin de iş nikah masasına kadar gider. fikir falan bekleme benden moruk fikir verecek son adamım ben. haydi selametle
anonim
anonim
1 yıl
durum zor evet ama bazı kızlar sosyal medyadan tanışma işine hoş bakmıyor biraz daha gözlemle hal tavırları nasıl onları incele sonrasında git yüzüne karşı açıl derim ben:)
anonim
anonim
1 yıl
aynı bölümden misin ne sıklıkta karşılaşıyorsunuz? eğer öyleyse önce onunla ilgilendiğini belli et sonra git açıl daha etkili olur.
alicee
alicee
1 yıl
sosyal medyadan gelen ilişkileri kızların ciddiye aldığını sanmıyorum .. mesela benim bi arkadaşım kiza paranızı düşmusunünüz diyip üstüne telefon numarası yazılı olan bi 5 tl verdi şuan mi parmaklarında birer yüzük mevcut :)
free
free
1 yıl
@aliice bana öyle bir şey yapsalar internette dağıtırım telefon numarasını :))
artemis
artemis
1 yıl
ya ben facebooktan reddettiysem konuşmam mesela.ama kız konuşabilir her insan ayni değil sonuçta
imhotep
imhotep
1 yıl
daha tanısmıyorsunuz bile ne aşkı güzel kardeşim aklını başına devşir. bu elma hiç yememiş birinin elma cok tatlıdır demesıne benziyor. ya yeşil elma cıkarsa yediğin hic dusundun mu ? bence düşün.
puccohenzaps
puccohenzaps
1 yıl
kıza git ve deki anan anam olsun mu xddd
alicee
alicee
1 yıl
@foreveralone tesekkur ederim.. aynen o küçük çocuk da bitiyor her şey :)
alicee
alicee
1 yıl
@free ahhahaha kız yapsa dagit tabi haklisin 😂 @52hertz denemeden bilemzsin 😂😂