dakoh
dakoh
sahildeki devriyeler artırılsın! yürüyüş yolundaki banklarda içenler içeri alınsın! ayyaş pisliklerle karşılaşıp bir de ağıza alınmaz cümlelere maruz kalmak fazlasıyla can sıkıcı! İki sosyalleşelim, kültürümüz artsın diye etkinliğe katılalım diyoruz dönüş yolunda laf atanlar yüzünden moral falan kalmıyor. laf atan erkek zihninin nasıl bir şey olabileceğini düşündüğümde aklıma şunlar geliyor: bu insana benzeyen hayv...yaratıklar, normal şartlarda kendilerine asla yüz vermeyeceğini düşündükleri kızlara laf atıp bu şekilde tatmin olmaya çalışıyor olmalılar. şimdi bu aşağılık kompleksi değil de nedir? gerçekten sinir dolu bir gece. neyse, sevgili dedikodudaki beyler, biliyorum yapmazsınız ama ben yine de diyeyim, hiçbiriniz kızlara laf atmayın pls. hürmetler efenim.. 🙋

Cevaplar

freud
freud
ee adamlara yüz vermiyonuz sonra adamlar içmeye gidiyor kafayı çekincede laf atiyorlar herşeyi siz başlatıyonuz
foreveralone
foreveralone
sahilde oturup iki biramı içip evime gidiyorum ayyaş pislik mı oldum ben :/ bu arada kaç defadır diyorum hayv.. değil ins*n diyeceksin hayvanlar güzel yaratıklar içlerindeki tek yüzkarası ins*ndir.
imhotep
imhotep
@freud tam freudluk olmuş bu yorum :d acı cemberi dıyebılırız buna hocam :d
H**za Taş(Sansürlü)
H**za Taş(Sansürlü)
sahilde içmekle bunun alakası var mı sence bende içiyorum efendi efendi dönüyorum evime zihniyetle alakalı canım bu içmeselerde aynı hareketi yapar öyle insanlar
sempathicoo
sempathicoo
sen onlara bakma bacım onlar dötüyle içiyorlar ;)
dakoh
dakoh
laflarım sahilde içen herkese değil dostlar, laflarım içip de laf atmanın ayyuğuna çıkan bey(!)lere. ayrıca freud, ben bana kalbini açan adama kalbimi açalı aylar oldu, sokaktaki diğerlerine yüz vermemem gayet normal, hareketlerin sorumluluğunu başkalarına atmaktansa kendilerinde aramalı o insanlar. bir kız bir erkeğe yüz vermiyorsa bu ona "amaaan, ben de laf atarım" fikrine sahip olma hakkı doğurmaz. tekrar belirtiyorum, içeceğini kendi halinde içip zararsızca takılanlara değil, içip veya içmeyip, düşüncesizce kızlara laf atan erkeklere bu sözlerim. yarası olan gocunsun.
anonim
anonim
neden yasaklanacakmis ki. musallat olan varsa ararsın 155 i gerekeni yapar. orda içip kendi eğlenen insanlara mi yoksa garezin?
dakoh
dakoh
anonim bağyan lütfen az evvelki cevabımı tekrar okuyunuz, tişikkirler.
sams
sams
keşke sahilde kizlar icsede onlar bize laf atsa çok tatli olur