artemis
artemis
1 yıl
film bitti, ekranda yazılar akmaya başladı ve o, benim gibi o yazılardan gözünü ayırmayıp, çalan müziği bıkmadan ve kapatma isteği duymadan dinledi. yazılar bitti, döndük birbirimize baktık ve salakça gülümsedik. sen de mi sıkılmazsın bu kısımdan?
-kesinlikle!
herkesle film izleyebilirsiniz, evet; ama herkesle bir filmin sonunda akan yazıları izleyemezsiniz.herkesle yemek yiyebilirsiniz, evet; ama herkesle o masada duran enkazın eşliğinde, başınız masaya dayadığınız elinizin üzerindeyken, keyifle sohbet edemezsiniz.

Yorumlar

artemis
artemis
1 yıl
sevgilim falan yok böyle bazen aşka geliyorum işte ajsbjs slm :):):)
imhotep
imhotep
1 yıl
ah siz marjinaller. film sonrası yazı beklıyorsam eger bir marvel filmindeyımdır. elimi tutup after credits i bekleyen hatunla paylasacagım heyecan beni ona iter :d
poseydon
poseydon
1 yıl
cemal süreya- roman okudum seni düşündüm. şiirini oku ama dinlemeni daha fazla tavsiye ediyorum
artemis
artemis
1 yıl
İmhotep slm ajdnsks ya benim tek sevdiğim şair cemal süreya.bu yorumunu okuyunca mutlu oldum güzel tesadüf oldu @poseydon :)
poseydon
poseydon
1 yıl
@artemis nasıl ya hiç mi edip cansever e sempatin yok
artemis
artemis
1 yıl
hayır elbette var.ama ilk sıraya cemal süreya koymuştum.hala öyle.yoksa tabi ki seviyorum deli misin :')
poseydon
poseydon
1 yıl
@artemis öyleyse iyi. deli miyim bilmiyorum ancak pek akıllı olduğumda söylenir. neden söylediklerini bilmiyorum ama insanlar tuhaf😀
poseydon
poseydon
1 yıl
cemal süreya dan favori şiirlerimden birisi de keşke yalnız bunun için sevseydim seni ve digerini de zaten yazdim
kahvesacli
kahvesacli
1 yıl
nedendir bilmem @artemis senin yazdigin her sey beni fazlasiyla duygulandiriyor.kendimde yasadigm icin degil elbette senin anlatigin seyleri seninle beraber yasiyo hissine kapiliyorum.bu arada buraya her girdigimde seni aratip yazdiklarina bakmak icin sabirsizlaniyorum.benden gelisi guzel bi yorum..sevgiler..
artemis
artemis
1 yıl
kahvesacli.bu yazdığın yorumun çıktısını alıp odamda 69 yere falan asmak istiyorum bu ne güzel bi sözdür kurban olduğum ya.allah razı olsun beni öyle mutlu ettin ki seni öpçüglere boğmak istiyorum :* canımın içisin lan bundan sonra yerimm *,* @Poseydon tam 12den vuruyorsun biliyor musun.şarkılar siirler kitaplar.İyi ki varsın
poseydon
poseydon
1 yıl
@artemis teşekkürler ve sen de iyi ki varsin. yazılarını okudukça hatırladığım şarkılar, şiirler oluyor bana da iyi oluyor ama senin beğenmen daha da iyi oluyor.
artemis
artemis
1 yıl
yaaaaa *,* canımsın ya allah razı olsunn
poseydon
poseydon
1 yıl
@artemis iyi geceler sabah dersim var.