ikizler
ikizler
yazı yazmak çok mükemmel bir şey.hele hele bir de kalemin de iyise o kağıdın üstünde engelsiz bir şekilde akıp gitmesi,arkasında bıraktığı izin oluştuğu anı izlediğinde o haz,eğer uçlusa o ince ucun korkak haraketleri tükenmez ise o ucundaki topun dönmesi,eğer jel pilot ise(o en özeli) rahatlığı,akması,insanın kendini yazar-çizer gibi hissettirmesi apayrı birşey.yazarken herşey çok güzel ama yazım güzel olmadığı için yazdığım kağıda baktığımda yaşadığım buruk sevinç de ayrı bir şey.baya uğraştım düzeltmek için ama başaramadım.ben de başka bir türk alfabesi karamaniceyi öğrendim onunla yazıyorum.baştan düzgün yazmaya alıştığım için düzgün gidiyor bu.hemde baya alıştım okulda notlarımı bile hep onunla tutuyorum.ama hala eksiğim var ama zamanla kapanır.bugün sınavım vardı 9'da ona gittim.baya kolaydı sınav.geçen sene baya zormuş ondan bir sürü kalan vardı onlar bile şaşırdı bu kadar kolay olduğuna.neyse ondan sonra arkadaşlarla sahilde oturduk 1 saat kadar.ağaç gölgesi baya iyi geldi o sıcakta.hakikaten neydi bugünkü sıcak neydi öyle ya.direk yakıyordu güneş.sonra yurda geldiğimde kahvemin bittiğini farkettim.baktım yanımda para da yok.atladım bisiklete ta atakent'e para çekmeye gittim.sonra markete girip kahvemi aldım.arkadaş o yeni alınan kahvenin o taze kokusu da apayrı oluyor.şimdi su kaynattım ve onu içtim.onu içince her şey uçup gitti.şimdi de baktım tüyaptan aldığım bir kitap kalmış orada ona başlayacam.yarın da sınav var ama gitmeyeceğim.dönem başından beri girmedim derse.ders hakkında da zerre bilgim yok.neyse ya seneye hallederiz onu da.hepinize kolay geceler.öyle çok da fazla şeyyapmayın yani...

Cevaplar

anonim
anonim
seni üzmek istemezdim. üzgünüm... ama gitmedim. yani gittim ama gördüğün gibi buralardayım. okuyorum ve hatta yeni bir nick ile yaziyorum. sadece artik "oas" değilim. uzun uzun yazilari zamani gelince yazacağım. buranin ihtiyar heyetini kurariz elbet. :) farkli bir nick ile katilabilir miyim o heyete? :) teşekkür ederim ayrica. cok mutlu oldum. derste okudum, duygulandim. gerçi scheri dönüp "tanisa yazmazdi böyle" diye benimle dalga gecti ama olsundu :d bir de ben yine hangi olaylar silsilesini olusturdum sende? o fotoğrafı ben de biliyorum. gerçekten ibret alinasi, gipta edilesi bir fotograf :)
ikizler
ikizler
tabiki de . damardaki kan hala aynı kandır.sen de aynı oas. buralarda olmana sevindim. zaten scheri önceki yazılarında bahsettiğin kadarı ile seni gömüyordu arada.demek ki o saatlerine denk gelmişsin. :)
enguzelmevsimim
enguzelmevsimim
bu aralar hep gömüyor beni :) sen iyi misin?
ikizler
ikizler
İyiyim çok şükür. okulun bugün olmaması sebebiyle george orwell ile takılıyoruz. sen nasılsın :) @enguzelmevsimim
enguzelmevsimim
enguzelmevsimim
çok şükür ben de iyiyim. hatta su son günler biraz daha iyiyim. pek takilamiyorum kitaplarla. ben de arkadasi kirmayip tavlaya geldim :)
enguzelmevsimim
enguzelmevsimim
İyilesmissin bu arada. kalmamis bir seyin:)
ikizler
ikizler
İyi oyunlar o zaman. :) İyileştim çok şükür birkaç yıldan beri hasta olmadığımdan atlatmam biraz uzun sürdü ama şimdi bir şey kalmadı şimdi iyiyim.
enguzelmevsimim
enguzelmevsimim
teşekkürler. :) çok geçmiş olsun. zayif bir anina denk gelmiştir. dikkat et kendine :)