ikizler
ikizler
merhaba efeler.İlk öncelikle @admin e teşekkürler.güncelleme çok iyi olmuş eline sağlık. bir de şöyle bir durum var @kullanıcı adı yazdığımızda bildirim gidiyor ya.biz @onumarkamsobee ye oas diye kısaltma yapıyoruz hep.ona bir istisna var mı merak ettim.neyse malum vizeler haftası ve millet maaş odaklı çalışmalarına devam ediyor.ben sınavlara gidip geliyorum.salı günü girdiğimiz mantık sınavı acayipti ama.adam öyle sorular sormuş ve seçeneklere öyle bir cevaplar koymuş ki hepimiz platona giderken yanlışlıkla jüpitere çarpmışız gibi olduk.neyse bugün caminin oradaki kantine uğradım çay aldım ve caminin arkasına geçtim oturdum oraya.1 saat boyunca tek başıma.denizle göğün karışmasını izledim.karşıdaki köy sis içindeyken sisin dağılıp güneşin sadece oraya düştüğünü gördüm.o bir saat bana 1-2 dakika gibi geldi.ama iyi de geldi.sonra r11 durağına geçtim. arkadaş gelen r11 lerin hepsi dolu geliyor ve kimsede inmiyor.neyse yürüyeyim dedim kütüphane durağına kadar indim sonra daha aşağısına inmek canım istemedi.orada bekledim yine gelmedi r11.en son sinirlendim dedim tekrar dolaşsam da binecem o r11 e dedim gittim ve besyonun aşağıdaki durağından tekrar bindim.orada bir genç gördüm.sakallar uzun saçlar uzun,tepeden de toplamış.İçimden dedim ki dayım idolümsün.benim de saçım uzun ama sakal o kadar sık değil o sıkıntı.neyse sonuçta fakülteden aşağıya inmem tam 1 saatimi aldı.neyse gece devam ediyor zaten.bu sıralar youtube'de takılıyorum.zaten 1 yıldan beri sıkı takipdeyim ama bu sıralar youtubeciler younow yayınlarını sıklaştırdılar onları izliyorum.zaten bilgisayara 22-02 arası bakıyorum 1.5 saatini onlar alıyor.aşağıda çok iyi diyor.12den sonra da radyo başlıyor zaten.ya aslında ben bu bilgisayarda baya bir şey yapmak istiyorum ama bilgisayar i3 olduğu için i7 lik programı kaldırmıyor.bakalım bizede nasip olur bir gün bir i7. neyse bizim bir arkadaşın en yakın arkadaşı sınavlardan sonra gelecek sonra beraber memleketlerine gidecekler daha doğrusu çoğu kişi gidecek ama ben burdayım.hatta biraz tatil yaparım diye haziran 22de gidecem memlekete.neyse ya dağıttım yine ortalığı.hepinize hayırlı geceler.rüyanızda radyo yayını dinlediğinizi görün ama gerçekten dinliyormuş gibi hissedin...

Cevaplar

onumarkamsobee
onumarkamsobee
valla ben bir başta kendimi gördüm. dedim yok herhalde öyle bir ayrıcalık :d sonra baktım oturma eylemini gözümde canlandırdım, daha sonra oradaki denizin gökle karışımını ve köyün sisle kaplı oluşundan sonra güneşin üzerinde görünüşünü.. anlayacağın anlattıklarını ve seni anlattıklarının içinde tek tek canlandırdım. ilginç ama güzel de oldu :) pek de dağıtma yok ortalıkta. bilgisayarlardan anlamadığım için son kısmı o kadar iyi anlamadım. ben bilgisayarımı her gittiğimde teyziş'in nişanlısına veriyorum, istiyorlar zaten. bir şeyler yapıp bana geri veriyorlar. ben anlamıyorum ne olduğunu. bilgisayarında ne yapmak isterdin sen :)
onumarkamsobee
onumarkamsobee
ve ayrıca ben de geç gideceğim eve. yüksek ihtimal bayrama bir iki hafta kala falan. ama bunun sebebi keyfi değil. bütler yüzünden :) temmuzda bitiyor galiba bütlerimiz. tam hatırlamıyorum :)
ikizler
ikizler
fotoğraf düzenleme,dergi hazırlama ve video yapma işlerini profesyonele dökmek istiyorum.adobe cc 2016 programları ve cs6 programları ile ilgilenmek.çok seviyorum fotoğraf,dergi,video işleriyle.bilgisayarı zorluyorum zaten sony programları ile ama daha iyisi de olsa olur yani :)
ikizler
ikizler
fotoğraf düzenleme,dergi hazırlama ve video yapma işlerini profesyonele dökmek istiyorum.adobe cc 2016 programları ve cs6 programları ile ilgilenmek.çok seviyorum fotoğraf,dergi,video işleriyle.bilgisayarı zorluyorum zaten sony programları ile ama daha iyisi de olsa olur yani :)
onumarkamsobee
onumarkamsobee
profesyonele dökmek istiyorsan o dediklerin daha çok yardımcı olacaktır tabi. İnşallah ulaşırsın bu amacına. yani ulaşırsın sanırım :) güzel uğraşlar onlar. baya da keyif verici :)
ikizler
ikizler
ben bu dönem büte kalmayı düşünmüyorum.bana tatil lazım.kalmazsın sen ya.hukukun omudedikodu bayraktarısın sen.yaparsın :) hem de öyle çok şey yapmamak lazım.
ikizler
ikizler
aynen öyle.ortaya bir şeyler koymak insana acayip zevk veriyor :)
onumarkamsobee
onumarkamsobee
büte kalmayı ben de düşünmüyorum. geçen yıl kaldım. delirdim burada sıcakta. oruç tutmak da sıkıntılı oluyor yurtta. İnşallah kalmadan gideceğim evime :) sınavları çok da şeyapmıyorum zaten :) evet orası ayrı zevk veriyor da çekerken ve de sonrasında onlarla uğraşırken gelen zevki ben anlatamıyorum :)
Police in Wonderland
Police in Wonderland
@ikizler ekip arkadaşı ilanımıza başvurdun mu?
ikizler
ikizler
başvurmadım @admin. şu sıralar uğraştığım çalışmalar var.eğer başvurursam çalışmalarımı iyi bir şekilde yapamazdım.bu da beni üzerdi.ama seneye çalışmalarımı hafifletebilirsem ve siz de yine böyle bir başvuru açarsanız başvuracağım.omudedikodu da bir işin ucundan tutarak yardımcı olmak benim için çok büyük bir şeref ve mutluluk olur. :)