onumarkamsobee
bugün dışarıya negatif enerji salmış olmalıyım ki, @muddeibiri mesaj atıp dışarı çağırdı kafamı dağıtmam için. o derece mi belliydi acaba akşamdan kalmışlığım? bu arada "akşamdan kalma" deyimini ben farklı şekilde kullanıyorum. millet beni alkolik sanacak bu gidişle. :d neyse.. akşam üçüncü posta ağlayışımdan sonra baş ağrısı eşliğinde gözlerimi kapadım. sabah gözümü açtığımda yorgundum cidden. göz bandım yine gözlerimin üstü dışında bir yerde çıktı. garip bir gündü. ek ders yüzünden bütün program kaydı. şimdi de durmuş hafta sonu kızlarda izlemek için film seçiyorum. İçim dışım hukuk konusu görünümlü aksiyon filmleri oldu resmen. biri onu içeri atanı öldürür, konuya hukuk yazarlar. birinin psikolojik sorunları olur, bir şeyler yapar falan, konuya hukuk yazarlar. yeter ki avukat olsun orada. o avukat dedektif görevi yapıyor. senin işin mi o? oldu mu bu şimdi? filmleri ararken de bir yandan duman-haberin yok ölüyorum dinliyorum. bu arada @petsise , senin şu bakışma muhabbetin yüzünden bugün bir iki kişinin bakışını yakaladım. aklıma direkt sen geldin. "bu acaba 'çirkin' tabirine uyuyor mu ki @petsise 'nin?" diye düşünmedim değil bak. :d neyse ben gideyim de şu film seçimlerime bakayım. tavsiyeleriniz olursa, alabilirim bak. görünene çok fazla aldanmayın bu arada. İnsan göründüğü kadar değildir. size göre göründüğü kadardır. buz dağının bir de görünmeyen kısmını düşünmek gerek. görünmeyen tarafları unutmamak gerek. çünkü bazıları vardır ki, ne kadar kötü olursa olsun, mesajda bunu belli etmez. mesajı geçtim, yüz yüze de belli etmez. İçlerinde yaşar. yalnızlığını bekler kusmak için içinde tuttuklarını.

Yorumlar

onumarkamsobee
petsise beğendiğinde mesajı görüyorum da normalde neden göremiyorum ki ben bunu :/ bu da mı bir yenilik? :/
foreveralone
foreveralone
1 yıl
ne güzel lan bi derdiniz olduğunda arayıp soraniniz var.
onumarkamsobee
tabi @foreveralone çok şükür var birkaç arkadaşım. bir tanesi de öbürüne "beni bugün dışarı çıkarma" dedim diye geldi ne oldu sana diye sordu. bir garip hissediyorum kendimi böyle sorulunca :/
paudensairiniz
@onumarkamsobe cok tesekkur ederim gunluk okumami yapmis bulunuyorum icim rahat uyuyabilirim 😀
onumarkamsobee
şimdi @paudensairiniz sen bana uzun mu yazdığımı söyledin yoksa günlük olarak takip ettiğini mi ima ettin :/ ben orayı tam şey edemedim :)
paudensairiniz
@onumatkamsobee uzun ve roman tadinda. gunluk takipteyim 👍
onumarkamsobee
aa @paudensairiniz teşekkür ederim. :)
dislananmuhendis
oas nerelerdesin iyi misin ?
onumarkamsobee
@dislananmuhendis iyiyim canım sorun yok. az işlerimle uğraşıyorum :)
dislananmuhendis
gözler yokluğunu fark ediyo :d hallet bakalım işlerini :)
onumarkamsobee
@dislananmuhendis , teşekkürler. :)