ikizler
ikizler
bugün atladım gezgin'e ve bir kez daha üniversiteye çıkmaya çalıştım.başarısız oldum yine.bacaklarım niyese çekmiyor bizim üniversite yokuşunu.o kadar yol gidiyorum bir şey yok ama üniversite olmuyor.neyse madem olmadı dedim aşağı saldım bisikleti.İşte o çok güzeldi.uçar gibi sahile indim.hava,gökyüzü,deniz,insanlar her şey çok güzeldi.bisiklet ayrı bir güzellik zaten.aslında aklımdaki fikri uygulayabilsem daha güzel olacak ama yeterli bilgi donanımı yok maalesef:/.kafamda da algı var benim bisiklet süren insandan genellikle zarar gelmez diye.nereden soktum bunu aklıma bilmiyorum ama öyle hissediyorum.bisikletli insan görünce seviniyorum ama niye ben de bilmiyorum. neyse dolaştım baya sonra arkadaşımı çağırmaya gittim.sonra onla beraber indik sahile.ve bu arada yaya yolunda bisiklet sürenlere ve bisiklet yolunda yürüyenlere içimden sövdüm bir güzel.neyse sonra çiğdem aldık ve arkadaşla oturduk sahile.çok iyi geldi bana bu.denizin tuzu herhalde yaktı biraz burnumu ama olsun.farkettim de samsunda bu kadar bisiklet süren varmıydı ya.şaşırdım doğrusu.aklıma da haziran gibi bir top alıp sahildeki kumlarda maç yapma geldi.bakalım arkadaşları ayartabilirsem yapacam bunu.yarın da okula gidesim var.millet gitti tatile ama benim canım istemedi.daha spor kaydı yenileyecez bir de o var.geçen aklıma bir şey geldi bu r11 ler bu kadar dolu ve bizde bundan şikayetçiyiz acaba şu büyükler için katlanabilir küçük bisikletlerden alsam da yukarı çıkarken r11 ile çıksak inerken onla insem diye.nasıl olsa katlandığında bir insan kadar yer kaplıyor.sıkıntı olur mu acaba.ama tuhaf da gözükür altta ufak bisiklet üstünde 1.86 adam.ben olsam gülerdim yani.ya da en mantıklısı motorla çıkmak okula ama bende hem ehliyet yok hem de motoru alacak para.onun için sıkıntı yok.dağıttım yine ben ortalığı neyse hepinize iyi geceler.rüyanızda da pedallarla mehtaba çıkın...

Cevaplar

fikrimuhim
fikrimuhim
aa bisikletinin isim babası @odin di dimi yaa. torununu görmüş babaanne gibi oldun mu bu mesajı okurken @odin? öyle olmuşsun gibi his geldi içime. ben okulda bisiklet süren kimseyi görmedim @ikizler . acaba bu benim eksiğim mi, yoksa harbiden kimse yok mu?
fikrimuhim
fikrimuhim
yine de biraz hissettin bence. hissettim desene.hissettin işte. hisset @odin
fikrimuhim
fikrimuhim
tamam 😔@odin
ikizler
ikizler
@dipnot ben kendime bile bir ton laf ediyorum kendime yaya yolundan sürdüğüm için.ama sana kızmam korkma hem içimden kızıyorum :) ağaçlarda yavaş git ama yayaları rahatsız etme :) azıcık çek sonra da yapma :)
ikizler
ikizler
@fikrimuhim evet isim babası odin.bir kaç kişi var bisikletle çıkabilen. zaten ben r11 de sıkşıp giderken onlar yanımızdan akıp gidince içim gidiyor resmen :/
ikizler
ikizler
@odin olur tabi odin neden olmasın.eyvallah odin baba saygılar bizden efendim :)
fikrimuhim
fikrimuhim
onlar çıkabiliyorsa sende çıkarsın @ikizler . komşunun oğlu her yere bisikletle gidiyormuş, sende git
ikizler
ikizler
biraz dar ama yetiyor bana.ama san da bişey diyemem.tadını çıkar o zaman :) @dipnot
ikizler
ikizler
kaç defa denedim ama yapamadım @fikrimuhim. ama yılmak yok. bir gün çıkacağım.ve çıktığımda sevinç naraları atan biri görürsen benim o.o zaman alkışlarsan sevinirim :)