onumarkamsobee
günaydını geçti farkındayım, ben de uyanalı çok oldu zaten de ne bileyim bir "günaydın" diyesim var sizlere :d günaydıııın :)) şu anda türkiye ekonomisi ile uğraşmaktayım. bir ödevi daha yapma kararı aldım. ekonomimiz neler neler geçirmiş öyle diyesim geliyor ama demiyorum. acaba öncesinde çıktıları alıp, daha sonra hepsini okuyup da mı yazıya geçirsem ki bilgisayarda? bilemedim. sanırım yine öyle yapacağım veyahut yapmam. makale okumaktan sıkılırdım. şimdi ise zevk alır oldum. bir şeyler öğrenmekten zevk alıyorum. kardeşlerimin doğum günü de yaklaştı. hatta geldi çattı. yine bensiz bir doğum günü geçirecekler. bu ikinci olacak.. alışkın değilim. alışamadım. teyzem arayıp istersem benim yerime hediyelerini alabileceğini söyledi. annemle ikisi hediye almışlar. ben kendim almak istedim. kendim gidip de seçmek. ne bileyim böylesi daha doğru geliyor bana. fotoğraflarını gördüm çocukların. gözlerim doldu yine. özlemden mi bilemiyorum ama bizim sıpalar, eşek olmuşlar :)

Yorumlar

dimitri
dimitri
1 yıl
ekonomiden doğumgününe öyle hızlı atlamissin ki bir an farklı kişinin gönderisine geçtim sandım :)
onumarkamsobee
fotoğraflarını derken, eski bir fotoğraflarını. ondan sıpaların eşek olduğuna karar kıldım ama onlar benim için hala korunması gereken minik sıpalar :))
onumarkamsobee
@dimitri huyum kurumasın :) ekonomi hakkında o kadar da konuşamam. yeni başladım da benim şu anki ruh halimin sebebi doğum günü :d eve mi gitsem gelsem ki :d
bsbdod
bsbdod
1 yıl
gunler aymayali yillar oldu
dimitri
dimitri
1 yıl
memleket havası alman iyi gelir ve kardeşlerinin de doğumgününe katılmış olursun tek taşla iki kuş :)
onumarkamsobee
ama @dimitri gittigim an annemin dogum gunune gitmeyisim olacak bir de sinavlarin sonunda veririm ben hediyelerini. alacagim kitaplar daha gelmedi:)