Rıza Kaan Tangöze
Rıza Kaan Tangöze
dün hastaneye gittim. güya tedavim ilerliyor iyileşiyorum falan hani filmlerde oluyo ya birden bire turp gibi oluyorsun :d tabi birden bire olmasını bekliyor değilim 2 yıldan uzun süredir tedavi için uğraşıyorum ben. kokusundan nefret ettiğim hastaneye haftada 2 kere gidiyorum. 6 ayda bir ameliyat masasına yatıyorum. kullandığım ilaçlar ve gösterdiği yan etkileri anlatacak bir şey yazsam ömrüm yetmez anasını satayım. artık bitti diyorum bir kaç ayım kaldı ondan sonra özgürüm.İstediğim gibi yaşayabileceğim ağrı kesicilere yatıştırıcılara ihtiyaç duymadan.. tabi ben bir şeye umut ettim ya elimde kalmasa kıyamet kopar dümbelek dünyada.dün doktordan duyduğum cümle aynen şu '' üzgünüm değişik kardeş ama iyileşme yok bununla yaşamaya alışmaya çalış. kader.

Cevaplar

bitmishaziran
bitmishaziran
gecmis olsun yinede bunada sukret ne hastaliklar var caresi olmayan.
pikaccu
pikaccu
çok geçmiş olsun değişik kardeşim. allah tez zamanda şifasını verir umarım. tek bir doktorun söylediğiyle yetinme bir kaç doktora birden görün. doktorlar bazen yanılabiliyorlar, bana iki defa yanlış teşhis konulmuştu. İnşallah seninki de öyle bir şeydir, yani iyileşme gösteriyorsundur umarım.
dakoh
dakoh
geçmiş olsun kardeşim. doktorlar bazı şeyleri hesaba katmadan kesin konuşmayı severler. umudunu yitirme. her nefes bir lütuf, unutma ve tanrıdan ümidini kesme. duanın gücüne inan. dualarımız seninle...
poseydon
poseydon
geçmiş olsun bro.
Yabadabadu 🔥
Yabadabadu 🔥
allah acil şifalar versin. geçmiş olsun. sen yinede strese girmemeye çalış, ne olacağı belli olmaz. umudunuda yitirme. belki de tıbbın bulamadığı çare sendedir. moralini yüksek tut. allah sabır versin.
Rıza Kaan Tangöze
Rıza Kaan Tangöze
geçen tek şey zaman düzelen bi şey yok genede sağolun
Yabadabadu 🔥
Yabadabadu 🔥
umudunu yitirme sen yinede. allah'tan ümit kesilmez
benbirnotayim
benbirnotayim
allah şafidir. müjdeni alacagin günü sabir ve sebat ile bekle. :)