fenomen
fenomen
birlikte olduğum kızların %90'nı ilk birlikte olduğu sevgilisiyle evlenecektik diye birlikte olduklarını söylüyor. bu yalan kaldı mı ya :d oldu olacak bari bisikletten düştüm deyin

Cevaplar

anonim
anonim
sizin gibi yalancilar oldugu sürece bu böyle olucak
papuayenigirneli
papuayenigirneli
baba işte bu yüzden evlenmiyorum ben... sen nasılsan öyle biri çıkmalı karşına bu kadar basittir olay
anonim
anonim
ya bi yürüyün gidin madem evlenecektiniz bekleyemediniz mi biraz daha alan razı veren razı sonra vay efendim evlenecektik reröro tatava yapmayın boşuna,haçan paran yoktu niye bindun kayiğa derler adama... boşuna kendinizi kandırmayın ya madem evlenecek durumda değilken bu haltı yemek mantıklı değil o zaman evlenene kadar da bekleyin işine gelemeyince bu kartı oynuyor çoğu insan ,yaa biz evlenecektik yha ,beklemediniz bu sizin kabahatiniz ,bu her iki taraf için geçerli ama hatun kişi daha fazla etkileniyor bu durumdan sanırım...
ayrıca:sizin gibi her evlenecek biz yha diyene inanan insanlar olduğu sürece bu insanlar sizin iyi(?) niyetinizi suistimal edecektir.
imhotep
imhotep
benım en favori yalanım ya yanlıslıkla oldu eskı erkek arkadasım böyle istemeden yaptı falan tam olmamıstı bıle bı baktım kanıyordu falan cok üzüldüm günlerce agladım ayrıldık sonra zaten.
felagund
felagund
yanlış yapıyorlar değil mi, canım istedi birlikte oldum deseler yeterli yani kime ne. daha önce ilişkiye girmemiş kişiler de kabullenemeyebilir bu durumu tabi onların tercihi. bence sana böyle bir -yalan- söyleme sebepleri de senin o mesajı doğru vermemenden kaynaklı. sen eğlencesine birlikte oluyorsan ve bu mesajı vermişsen zaten birlikte olduğun kız da rahat olurdu sana böyle bir -yalan- söyleme ihtiyacı hissetmezdi. senin yalan söylemenden kaynaklı onların da yalan söyleyebileceğini düşündürüyor bu durum.