berelideli
berelideli
1 yıl
sahte sahte fotoğraf çekinen insanları anlamıyorum. hani şu haberi yokmuşçasına, efenime söyleyeyim ders çalışırken habersiz çekilmiş gibi, yok bilmem ne yaparken karşında ki çekmek istemiş de sen ondan sonra farkına varmışsın gibi. orada asrın pozu var ama aaa ne kadar da habersiz. abi aptallık. modern sistemin dayattığı en b*klu şeylerden biri bence. fotoğraf çekinmek güzeldir, hatıra olarak kalması falan filan ama sahtekarca olanları sevmiyorum. böyle salak saçma şeyler insanları aptallaştırmaktan başka hiç bir şeye yaramıyor. bir de aptal aptal muhabbet yapanlara. zaten aptal insanları sevmiyorum ben. hayır yaradan sana bir akıl vermiş dimi. kullan yahu şunu.

Yorumlar

madalyonunoburyuzu
olaya estetiklik katmak oluyo onlara göre. aslında bu fotoğrafın kimin olduğu da önemli bak. hazetmediğin birininse eğer, illaki daha da sinir bozucu hale gelecektir:)
anonim
anonim
1 yıl
bunu okuduktan sonra instagram hesabımı bir gözden geçirdim
berelideli
berelideli
1 yıl
@madalyonunoburyuzu işte o estetik gözükme kısmı bana yapmacık geldiği için dolaylı yoldan aptallığa dönüyor. hee benim öyle takıntıları yok ya, sevdiğim kişilere de bu uyarıyı yapmışlığım var
berelideli
berelideli
1 yıl
o zaman sözlerim düşündürdü demektir sevgili anonim.
madalyonunoburyuzu
her insan farklıdır, sevilen şeyler kolay kolay uyuşmayabiliyor. bizim sevdiğimiz bazı şeyler de belki onlara saçma geliyordur, kimbilir... birbirimize katlanmak zorundayız bi bakıma:)
berelideli
berelideli
1 yıl
@madalyonunoburyuzu kesinlikle her insan farklıdır. ama bu başka bir şey bence. elbette ki zevk aldığımız şeyler farklı olabilir. ki olmasa sıkıntı bence ama bu başka bir şey. anlamı yok çünkü. hee bana "bak senin şu şeyin saçma" diye gelip söyleyip açıklasınlar, eyvallah der saygı duyarım.
zaliminkizi
zaliminkizi
1 yıl
ben de hiç olmayan fotoğraflardan söz ediyorsun 😂😂 o şekilde çekinmek istesem bile beceremiyorum 🙈🙈
berelideli
berelideli
1 yıl
@zaliminkizi aman aman çok büyük bir kazancın var şu anda :d