onumarkamsobee
upuzun bir yazı yazdım fakat buraya yazmamaya karar verdim. ateş parçam'da durmasini istedim o yazinin. evet hanimlar beyler merdivenden kayanlar. @ikizler senin tavsiyene uyup, isim verdim defterime. biraz daha arkadasimmis gibi hissediyorum fakat icimde onu da kaybetme korkusu oluştu. neyse. zaten bu aralar beni bir kaybetme korkusudur, özlem duygusudur alıp götürüyor. düşüncelere daliyorum sanirsam bazi zamanlar. farkinda bile değilim. okuldan gelip bir iki saat uyuyup, moral bozuklugu ve sinirle şakır şakır yağan yagmurun altina ciktigim da doğrudur. gidip yemege verdim kendimi. midemin icine edip geri geldim. tabi dışarıya daliyor gözüm. "o yagmura bu sefer uzun süreli ciksam mi?" diye bir soru dönüyor kafamin icinde. ben cevap bulana kadar yagmur azaldi. çıktım yine de. yine de yürüdüm. yine de bagira bağıra sarki söyledim. yedim güzel bir rüzgar. ah ulan karadeniz. sen nasil da benim sevdigim havalara sahip oluyorsun bu aralar? marsis-bakışlarından belli isimli şarkıda sabitlestirdim kendimi. sarkinin icerisinde kiz, artık kimseye güvenemeyeceğini söylüyor. ben ise, "ne olursa olsun güvenebileceğim biri var" diyorum. he vallah var. iyi ki de var. ateş parçam'a o yüzden yazdim zaten bugün. "özlem" denilen duygu yüzünden ne kadar da cok sacmaladigimi unutmusum. gerci hic bu kadar sacmaladigimi da hatirlamiyorum ama neyse. ben gidip ders calisayim. yoksa cenem acilacak. keske diyorum. keske icindeki duygulari sorunsuzca dile dökebilen biri olsaydim. ama değilim. her seyi anlatabilirim fakat icimdekileri anlatamam. anlatamiyorum. deniyorum ama olmuyor. bakiyorum böyle "ne olur anla ulan beni!" dercesine bakıyorum. icimde olusan duygulari ne olur anla.. iyi aksamlar meclis! bir ara görüşürüz umarım.. keyfimi yerine getirdim. :d simdi ders calisabilirim işte. ulan bir de sesini duyayim. tamamdir bu is:d

Yorumlar

ikizler
ikizler
1 yıl
güzel isimmiş ateş parçam.baya beğendim.çok anlamlı bir isim koymuşsun.üstünde 1 saat rahat konuşulur.duygularını sorunsuzca dökme olayını pek anlamadım ama anladığım doğruysa tam istediğin gibi çok uzun olsa da yaz ateş parçama.birde bir tavsiye ya eski zamanda kullanılmış bir alfabeyi okuyup yazmayı öğren ya da kendine özel alfabe oluştur.rahat edersin baya.ben ilkini yaptım yazdıklarımı kimse okuyamıyor.o zaman çok rahat bir şekilde her yerde yazabiliyorum.daha yeni tanıştığın biri olduğundandır.İlk başta ben de çekinirdim ama sonra yazabileceğim dost olarak koşacağım yer olarak kaldı aklımda.eğer onu benimsersen bundan sonra onla geçireceğin vakitler için sana mutlu anlar :)
onumarkamsobee
duygularimi yaziya sorunsuzca dökebiliyorum @ikizler . bununla ilgili bir sorunum yok. benim sorunum insanlara karsi dökememek. bakislarimdan anla ulan diyorum resmen. ama konusamiyorum. :d ateş parçam'a daha önce de yaziyordum ama isim vermemistim. himm kimse anlamamasi icin kendimce bir alfabe veyahut da eski kelimeler öyle mi? sanirsam ben alfabe secenegini kullanacagim. cok fazla ihtiyac duymuyorum bu aralar yazmaya da nereye bulsam yaziyorum. tek bir yerle sabit kalamadim. otobüs yolculugundayken, okulda hocalarin mail adreslerini ve derslerle ilgili seyler yazdigim defterin bir yerine yazdim mesela. benim baglanma sorunum da var. baglanirsam cok aci cekecegime inanirim çünkü isin sonunda. bir de cansiz varlik da olsa, bana göre kisiligi olan bir insanmis gibi geldiklerinden onlar, baglanmanak en iyisidir gözüyle bakiyorum. tesekkur ederim:) ismini "kırmızı" koyacaktim ama kalemim bir anda "ateş parçam" yazdi. düşününce anlamli geldi. renginden dolayi degil sadece tabi.. benimle ilgili hem :)
ikizler
ikizler
1 yıl
İnsanlar gerçekten sıkıntı.ancak gerçek bir kaç dostun varsa ona dökebiliyorsun içini sorunsuzca.eski kelimeler değil eski bir alfabe istersen günümüz türkçesine uygula istersen o dilde yaz.bugün yazdığım bir notu çıkartmaya gittim ve başına o bildiğim alfabe ile yazdım çünkü kimse anlasın istemiyordum.onu ben de yazarım okulda derste ama 3. tekil şahıs ayrıdır benim için. bağlanma sorunu da olabilir tabi kişiden kişiye değişen bir durum.İçinden geldiyse demek ki sinirler iletmiştir parmaklara direk. :)
onumarkamsobee
eski alfabelere bakacagim. tesekkur ederim @ikizler 😊 aynen öyle. ateş parçama 3-4 kere yazdim zaten de bazen birden atasim geliyor :)
onumarkamsobee
dostum var evet ama ben onlara da dökemem. nasil dost deme, dostlar işte @ikizler . hakiki dostlar ama dökemiyorum
ikizler
ikizler
1 yıl
bazen öyle şeyler hissedersin ki kendine bile anlatmaya korkarsın. bilirim o duyguyu. veya dökmek istemezsin dünyanın en karışık şeylerinden biridir kendileri. atma üzülürsün sonra :)
onumarkamsobee
yok atmiyorum. anlatacak bir kisi var. bir de ates parcamvar iste @ikizler 😊